Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jellemeznéd a cigányokat, és...

Jellemeznéd a cigányokat, és a cigány kultúrát?

Figyelt kérdés
Semmi rasszizmus ! ;)

2013. máj. 18. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A cigányok haszontalan élőlények.
2013. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért nem az összesre jellemző a bűnöző életmód. Persze valószínűleg gyakrabban előfordul, mint a többieknél. Szerintem csak azért, mert munkát sokkal nehezebben adnak nekik.
2013. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem csak azért, mert munkát sokkal nehezebben adnak nekik."


Már nem azért, de nem 1-szer ajánlottak már nekik munkát, sőt vannak kifejezetten olyan munkák, amiket csak cigányok vállalhatnak el ("felzárkóztatás" nevén...), és mégsem érdekli őket. Ha munkáról van szó, hirtelen egyik betegebb és tehetetlenebb lesz a másiknál. Szóval a cigányok maguknak köszönhetik, hogy senki nem alkalmazza őket, mert a többségüknek egyrészt csak 8 általánosa van (vagy még az se), vagy pedig a munkájukban nincs köszönet. Ugyanakkor nem egyszer hallottam már azt, hogy valaki cigányokat alkalmazott, más napra rá eltűnt egy csomó minden az üzletből, vele együtt ugye az alkalmazott cigány is. Van pár normális, és azok találnak nehezen munkát, mert a többségük lehúzza őket, de aki normális, az ugyanúgy lenézi a cigányság többi részét, és utálja őket. (tapasztalat)

Az iskolába meg csak melegedni, meg a többi gyereket terrorizálni járnak.

2013. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Élősködő ! Idióta, iskolázatlan kötekedő! Mindegyik csak bunyozni tud meg balhézni! MOst értem haza nem rég egy bulibol , nem hivták őket és 60% Cigány lett a buliba :D Belém is köttötek hogy takkarodjak innen, de nem hagytam magam! De inkább hazajöttem sok féreg! Ki kéne őket innen írtani mindegyik azt csinál amit akkar! Tönkre teszik az ember élletét! ( 20 éves vagyok) Mi lesz később ?
2013. máj. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
18%

Utolsó hozzászóló!

Most komolyan mekkora mimóza lehetsz...

A bulikban az alkohol miatt sok őrült idióta van és te pont kifogtál egyet, aki csak annyit mondott neked, hogy takarodj onnan. Ez már terrorizmus ugye?! A diszkóbunyók mindennaposak. És hányan is kötöttek beléd (romák)?

2013. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!