Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azok a fiatalok ahol gazdag a...

Azok a fiatalok ahol gazdag a család, és ők buták mint a föld, mindnek "kindertojásból" van a jogosítványa?

Figyelt kérdés
Tehát akik nem bírnak elvégezni egy középiskolát, vagy éppen nem is akarnak, mert olyan gazdagok, általában mindnek 18 évesen már jogosítványa van, és valami komoly autóval jár. Ha ezek az emberek tényleg annyira szellemileg inkompetensek, akkor le tudnák tenni a jogsit? Vagy a szülők szereznek nekik "okosba"?
2013. máj. 19. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

1. Azért mert valaki gazdag, nem biztos hogy buta.

2. Neked nem mindegy, hogy hogy lett jogsijuk?

3. Te meg irigy vagy. - szerintem

2013. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy írod, mintha nehéz lenne jogosítványt szerezni - pedig valójában nem bonyolult (ugye újra kell hozzá nyolc általános, de semmi más), pár alapvető dolgot kell tudni, ráadásul az sem igaz, hogy mindenhol csak kenőpénzzel engedik át az embert a vizsgabiztosok.
2013. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én alig tanultam a kresz-re és 100%-os lett, pedig nem vagyok zseni. Olyanok a kérdések, amihez nem kell sokat tanulni csak pár alapszabályt megjegyezni. Pl. a kresztáblák 80%-át azt se tudom mit jelent. (Még nem vezetek..:D) A forgalmi rész pedig már nem a szellemi képességeken múlik.
2013. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!