Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít, hogy nem...

Titeket is idegesít, hogy nem köszönik meg a válaszaitokat?

Figyelt kérdés

Sokan nem fogják fel, hogy itt nem robotok válaszolnak, hanem emberek, akik foglalkoznak mások nyomoraival, önzetlenül, INGYEN megoldják a problémáikat, miközben a saját idejüket áldozzák rá! A saját időmet b*szom el arra, hogy megoldjak valakinek pl. egy matematikai példát és mi a hála? Annyit nem képes beírni az illető, hogy "kössz" vagy "okcsá". Akármit... teljesen demotiváló, szánalmas.


Az illem alapvető hiánya. Alapvetően azért segítek másoknak, hogy nekik jó legyen, de a hálátlan emberekre sajnálom az időt, amit elpazaroltam. És úgy látszik itt már csak ilyen emberek vannak.



2013. máj. 19. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

idegesít, de azért nem kiabálok


én verseket írtam, amikor azt kértek farsangra, szülinapra, szerelmes verset stb. egy valaki volt, aki megköszönte, egy meg amikor rákérdeztem, hogy tetszett-e a csajnak a vers, akkor válaszolt. már én se szívesen kínlódok feleslegesen

2013. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
énis sokszor visszanézem, hogy mit válaszoltak rá, és rosszul esik, hogy nem köszönték meg, vagy nem irta kvissza semmit.
2013. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem csak ez itt a gond! Nagyon sok primitív, rosszindulatú ember van itt, akik még ráadásul nagyon okosnak is hiszik magukat. Megtalálják a gyenge pontot, aztán jól meg is támadják. Néhány begépelt sor alapján véleményt alkotnak mások életéről, miközben azt sem tudják, az illető milyen nemű, vagy mennyi idős. Szándékosan nem emelek ki most semmilyen témakört, de úgy tűnik egyre több a tini. Ezzel nem is lenne semmi baj, ha megtartanák a tiszteletet. Ez az oldal segítségkérésről, és segítségnyújtásról szól, nem pedig acsarkodásról, fikázásról, gúnyolódásról.
2013. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem olyan nagyon sok kérdést tettem itt fel, de mivel tisztában vagyok a saját időbeosztásommal,( hogy nem mindig tudok reagálni azonnal, vagy rövid időn belül egy kérdésemre érkezett válaszra) így azt szoktam, hogy kiírom a kérdést és a kifejtős rész végére odaírom, hogy előre is köszönöm a válaszokat, vagy köszi, hogy válaszoltok, hasonlók.
2013. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen utolsó, azokkal nincs is semmi problémám, aki a kifejtőbe beleírja, hogy köszi. De ha csak odahány egy kérést, én meg vagyok olyan hülye, hogy kínlódom, vele, utána meg semmi reakció... azért az bántó.


Kéne a válaszok mellé egy köszönöm gomb is, amit a többi olvasón kívül maga kérdező is megnyomhatna. Viszont ha ő nem nyomja meg x időn belül, akkor %-beli levonást kap, vagy nem tudom, hogyan lehetne ezt szankcionálni :D bár annak meg azért nem lenne értelme, mert nem őszinte reakció lenne. Nincs megoldás.


Nem kiabáltam, csak hirtelen felidegesített a dolog. 2 napja hajnali egykor még neki álltam a gyereknek differenciálegyenletet megoldani, erre semmi reakció...


És nem ez az első. Köszi a válaszokat, jó éjt.

2013. máj. 19. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem azért segítünk másoknak, hogy megköszönjék, hanem mert jóérzést ad. Egyrészt maga a feladat megoldása, másrészt meg a tudat, hogy segítettünk valakinek.

Van egy Jézus és a leprások történet is erről azt hiszem a Bibliában.

2013. máj. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes. Én sohasem várom el, hogy megköszönjék. Gyakran megesik, hogy mikor visszanézem, már jött tíz másik válasz, gyorsan átnyálazom, hogy valaki nem az én válaszomra reagált; ilyenkor már nem tudom a kérdező esetleges köszönetéből levonni a saját válaszom értékét.


Az nagyon jól esik, amikor a kérdező külön nekem megköszöni a választ, de ott is annak örülök, hogy tudtam neki valami okosat mondani / örömet szerezni.

Viszont nem zavar, ha nem reagál semmit, olyankor csak remélem, hogy segítettem neki valamiben.

2013. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!