Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha idegesít?

Mit csináljak ha idegesít?

Figyelt kérdés
A 'legjobb barátnőmmel' egyidősek vagyunk. Az elején minden oké volt, de mostanra nagyon kinyílt a csipája. A barátomnak állandóan felhozza az exét, meg hogy mondok valamit és mondja 'hát nekem ezt tuti megengednék'. Meg se hallgat, a szavamba vág ha beszélek. Le se sz@rja ha valami bajom van, meg is mondja 'hagyjál már lesz@rom'. Azt hiszi ő a tökéletes. Lehordja a tesómat, anyát is hogy 'milyen csúnya a tesód' stb. Ha nálunk van kb olyan mintha otthon lenne, elővesz mindent vissza nem rakja, simán lefürdik, elveszi a cuccaimat. Ha nála hagyok valamit vissza nem adja, büszkén mondja, hogy elhasználta. Tőlem mindent elhasznál, körmöt fest, hajat mos de ha én kérek pl kértem egy zsebkendőt (!) azt mondja neki nincsen. Megnéztem táskáját tele volt vele. Ha rákérdezek hazudik valamit. Sokat hazudik. Lehet másnak ez nem akkora probléma, de ezek engem már nagyon idegesítenek, de viszont másba nem bízok neki mondok el minden titkomat. 15/l

2013. márc. 20. 20:51
 1/3 zabmester ***** válasza:
A barátnőd egy bunkó, nincs rá jobb szó. Ne függj tőle ennyire, barátkozz inkább másokkal. Őt meg építsd le. Hát milyen barát az, aki azt mondja, hogy "hagyjál már lesz*rom"? Arról nem is beszélve, hogy nálatok hogy viselkedik. Mondjuk gondolom a szülei nem nevelték meg, nem tanították meg, hogy kell másoknál viselkedni, de ettől még bunkó.
2013. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak a barátom az ő barátjának a nagy haverja. Így eleve együtt vagyunk mindig.
2013. márc. 21. 15:14
 3/3 anonim válasza:
rúgd izomból segbe a nevemben. és sajnállak. ne engedd hozzátok. az ekkora sz@rrágónak inkább egy gumifalú szobában kéne ülnie.
2013. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!