Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik a kedvenc beszédtémáid?...

Mik a kedvenc beszédtémáid? Mi az, amiről fontosnak tartod, hogy el tudj beszélgetni másokkal?

Figyelt kérdés
Nem általánosságban, hogy sport vagy művészet vagy tudomány, hanem konkrétabban, pl férfi kézilabda (aminek pl nézed az aktuális közvetítéseit), vagy kortárs magyar festészet (pl ezt és ezt a galériát rendszeresen látogatod), vagy az űrkutatás legújabb eredményei.

2013. máj. 27. 04:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán zavar, ha valaki nem ismeri a kedvenc témáimat (tánc, torna, mozgás), az sokkal inkább, ha rosszul áll hozzá. Pl. beszólogat.
2013. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az irodalom témakörén belül a következőkről tudok a leginkább beszélgetni: Rejtő, orosz próza, könyv vs. film, szépirodalom vs. kortárs bestsellerek, Darren Shan, irodalmi szociográfiák, politikai témájú szatírák... stb.

Igazából elég sok témám van, az a célom ugyanis, hogy bármi kerül szóba, érdembeli módon hozzá tudjak szólni.

További kedvenc témáim:

-Miért káros a fogyasztói társadalom?

-A média térhódítása pozitív vagy negatív jelenség?

-A kortárs képzőművészeti irányzatok némelyike művészet-e?

-XX. századi írók (magyar és külföldi egyaránt)

2013. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos van pár téma, amiről szeretek beszélgetni, de ezek nem elvárások, az a lényeg, hogy legyen miről beszélgetni és meglegyen a hangulat.

Turkálók, divat, más emberek stílusai, konkrét könyvek, filmek, igazából minden.

2013. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mentek a zöldek! :) És mi a véleményetek azokról, akik azt állítják, hogy minden témához hozzá tudnak szólni? Szerintem ez szinte lehetetlen, hacsak nem nagyon felületesen érintik azokat a témákat. Mert mindenhez érteni nem lehet. De azért általában tényleg azok a jó beszélgetőpartnerek, akik sokmindenről tudnak beszélni. Melyik a jobb, ha valaki kevés dologhoz ért, de azokban a témákban elmélyül tudása van, vagy felszínesen ugyan, de széles látókörrel rendelkezik?
2013. máj. 29. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ha nem is mindenhez, de elég sok témához hozzá tudok szólni. Jobban belegondolva érintőlegesen és felületesen szinte mindenről van véleményem. (Ilyen téma például a divat - tökéletesen hidegen hagy, fogalmam sincs a legújabb trendekről és nem is érdekelnek, de ha divat kerül szóba, mégis ki tudom fejteni a vele kapcsolatos nézeteimet, amelyek lényege az, hogy a divat a befolyásolható emberek megvezetésére koncentráló aljas üzleti fogás.)

Szóval az én célom az, hogy bármi kerül szóba, azért VALAMENNYIRE hozzá tudjak szólni. Sose kelljen azt mondanom, hogy "nem olvastam" vagy "nem hallottam még róla". Ezért rengeteget olvasok.

Persze a tájékozottságom sosem lehet tökéletes, mindig rengeteg olyan terület lesz, amelyről nem hallottam vagy nem olvastam még. De amennyire csak lehetséges, igyekszem redukálni ezek számát, és napról napra szélesíteni a látókörömet.

2013. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan ember nincs, aki tényleg mindenhez hozzá tud szólni, mert az lehetetlen. Ha tényleg sok mindenhez hozzá tud szólni, akkor valószínűleg elég felületesen ismeri az adott dolgot. Az utolsó jól példázta, hogy az nem számít hozzászólásnak, ha egy adott témához kapcsolódó érzéseit mondja el. Ő maga is leírta, hogy nem ért hozzá, nem folyt bele. Az érzelmek nem számítanak ismeretnek. Utolsó, nem szeretnélek megbántani, ezt ne vedd sértésnek.
2013. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fuh, hát én elég sokmindenről szívesen beszélgetek, csak a sportról, mozgásról stb. az ami nem a kedvencem. Fontos, hogy tudjunk beszélgetni az öltözködésről, másokról, filozófiai kérdésekről, jövőről, kedvenc sorozataimról és filmeimről.
2013. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
filozófia, kvantumfizika, elméleti dolgok, utálom az unalmas témákat...
2013. jún. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!