Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes babát mennyi időre...

Két hetes babát mennyi időre lehet kivinni ilyenkor, mibe öltözzön, melyik napszakban vigyem ki?

Figyelt kérdés
Levegőhöz-szoktatáson kb túl vagyunk.
2012. júl. 1. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem de 10-ig és este 5-6 után. A kicsiknek még nagyon érzékeny a bőrük. Ha kilóg a kis lába a babakocsi árnyékolásából azt kend be naptejjel. eEgyébként a 32 fokban bőven elág rá egy body, esetleg tetrapelenkával takard le ahol éri a nap.
2012. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vásárolni-kocsival-nem túl zsúfolt helyre már elvihetem magammal?
2012. júl. 1. 15:04
 3/5 gabszem ***** válasza:
hát én nem vinném kb. 1 hónapos koráig vásárolni, de az utcára nyugodtan viheted, csak tényleg délelött 10 elött és kora este.
2012. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ma két hetes a babóm. Ha nem vittem volna vásárolni már öt naposan, akkor éhen halnak a nagyobbak. Semmi baja nem lett.

Levegőhöz szoktatásról ilyenkor nem is lehet beszélni, nyár van, ezer fok kinn és benn, én a kétnaposat is kivittem, irtó jól aludt a babakocsiban az árnyékban. Mostanra ha épp nincs fullasztó hőség, akkor gyakorlatilag egész nap kinn vagyunk, már csak a nagyok miatt is. Ebben a melegben az enyémen csak egy napozó van, napra nem viszem, sétához van a babakocsin kupola és napernyő is, hogy ne süthesse az érzékeny kis bőrét a nap. De amúgy simán lehet vele menni, ha te bírod a sétát, nincs full meleged, akkor csak menjetek.

2012. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért kérdeztem, mert lenne dolgom, pl a nagyobbat kivinni, vásásrolni-megnyugtattál. Unatkozunk is, főleg a négy éves lánykám.

2012. júl. 1. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!