Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az Operettszínházban lehet...

Az Operettszínházban lehet autogramot kérni a színészektől?

Figyelt kérdés
Ha igen hol?És kb. mennyi idő után jönnek ki?
2013. jún. 1. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A művészbejárónál. Ha a főbejáraton jössz ki, elindulsz jobbra, és rögtön az első kis után befordulsz jobbra. Régebben én is előfordultam ott, volt olyan színész, aki már szembe jött velem az utcán, de olyan is van, akire órákat is várhatsz.
2013. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Órákat?Jajj... sajnos nem budapesti vagyok:(


És az nem néz ki hülyén,ha autogramot kérek ugye?Sokan ott szoktak állni?

2013. jún. 1. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem állnak ott sokan, és a színészek többsége örül az ilyennek.
2013. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Marienetta válasza:
sziastok, színészek többsége örül az ilyennek ? please namen actors thank you :) koszi szepen ....
2013. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Marienetta, nem értesz magyarul?
2013. júl. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Marienetta válasza:
sziastok, erteg de a íras nem megy jol
2013. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kis Macska válasza:

Szia:) Nos... Valóban van egy úgynevezett művészbejáró. Ott szoktak kijönni. Attól függ kire gondolsz. Akik hamar jönnek ki: Szabó P. Szilvszter,Janza Kata,Vágó Betti és a kisebb szerepet játszó színészek.

Akik mindig későn jönnek ki: Földes Tamás,Brasch Bence,Muri Enikő,Gubik Petra...

Viszont. Nem igazán örülnek ilyenkor. Fáradtak,haza szeretnének menni és ha odamész csak feltartod őket.Szerintem probáld őket inkább koncertek után elcsípni :) Hidd el jobban jársz. a Művészbejárónál mindig sietnek és türelmetlenek. Tapasztalatból mondom :)

2014. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!