Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki azt...

Miért gondolja mindenki azt hogy cigány vagyok?

Figyelt kérdés

Myvip en is mindíg le cigányoznak,pedig nem vagyok cigány.Csak jó színem van.Manapság már mindenki cigány???

:(


2009. okt. 6. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
mert sokan a bőrszín alapján itélnek
2009. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Számodra miért sértő, hogy cigánynak néznek?

Lenézed őket?

Ha nem akkor szerintem, ne foglakozz vele.

2009. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

hát mert barna vagy gondolom... szar ügy

ha engem cigánynak néznének, felkötném magam

2009. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha agyon vagy szolizva ne csodálkozz.
2009. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

az ilyen emberek fejében lejátszódik egy fél perces procedúra... Ááááá már megint itt egy csávó akinek sikerült lebarnulnia a napon nekem meg nem... mit írjak neki hogy ne legyen olyan boldog... ááá most nem megy a belekötögetés... gyurcsány takarodj, SÜN?, nem az nem ide kell... áhá cigány ezzel most jól megszQpatom


szoval hogyha te ezeket komolyan veszed akkor bejött a tervük

2009. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
nah ezért nem kell túlzásba vinni a szolit...van egy nagyon kedves barátnőm, netes társkeresőn kifogott egy nagyon helyes pasit, vagy 3 hónapig állandóan msneztek, mire találkoztak, erre a srác megmondta neki, h helyes, okos csaj, és szép, de ő(a srác) nem randizik cigókkal...
2009. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
akinek barna bőre van azmég egyáltalán nem nézhető cigánynak 1 cigány embernek egyértelmű vonásai vannak az arcán amiből lejön h cigány uh azok igen hülye emberek lehetnek
2009. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Élőben is vagy csak myvipen?Mert nekem is vannak olyan fotóim,amin cigánynak tűnök,pedig élőben sztem nem vagyok olyan.Azok a képek nincsenek sehol kinn.Sok emberről én sem tudom megállapítani,mert a c-ok szaporodnak,keverednek mindenkivel mint a kutyák.
2009. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem járok szoliba,igaz egyszer sikerült elaludni a napon,amitől aztán napszúrást is kaptam. Azon kívül hogy egyszer kiraboltak...semmi bajom nincs velük...ja de..pl hogy utálom őket.aztán most lehet rasszistázni engem...vannak előítéleteim,de aki azt mondja hogy neki nincsenek az hazudik. A cigány se örülne ha azt mondanád neki hogy magyar!Akkor én miért örüljek ha nekem meg azt mondják hogy cigány vagyok???
2009. okt. 6. 21:48
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát még élőbe senki se mondta hogy: hejj,te cigány...

Amúgy jobb is mert lehet hogy leszakítottam volna a vállát...

2009. okt. 6. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!