Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki azt...

Miért gondolja mindenki azt hogy cigány vagyok?

Figyelt kérdés

Myvip en is mindíg le cigányoznak,pedig nem vagyok cigány.Csak jó színem van.Manapság már mindenki cigány???

:(


2009. okt. 6. 21:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%
És emiatt le kell szakítani a vállát egy embernek? A cigányokba nem a bőrszint utálják, hanem a viselkedést, remélem érted mire célzok, gondolkozz el ezen.
2009. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen ez a világ, kedves Lákátos Rómejó :)
2009. okt. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Fordulj fel kedves utolsó válaszoló
2009. okt. 7. 10:33
 14/18 anonim ***** válasza:

Tudod azért nem minden fekete meg fehér. Vannak épp olyan bűnöző magyarok, mint bűnöző cigányok. És vannak becsületes cigányok épp úgy , mint magyarok. Nem kell az előítélet. Volt ez a cigánygyilkosságsorozat. Azt is magyarok csinálták, és nem a börtönbevalókat gyilkolták, hanme az anyákat , a gyerekeket, meg az időseket. Na akkor most minden magyar ember ellen előítéletünk lehetne.

egyébként sem szeretem az ilyen előítéletekett: én egy olyan városban lakom, ami híres a borhamisításról. Apáék( és az egész család) szőlőt termel és ahogy leszedjük el is adjuk. Bort nem készítünk. Mégis ha más városban vagyunk és megtudják, hogy honna jöttünk és mivel foglalkoznak a szüleink, rögtön jön a feltételezés, és még csak fel sem merül bennük, hogy nem hamisítunk .Na ez is előítélet és elég szar.


Hogy miért mondja mindenki neked, hoyg cigány vagy?

Gondolom sötét a bőröd és fekete vagy sötétbarna a hajad, meg a szemed is sötét színű. Szerintem semmi baj nincs ezzel, ha normálisan tudod lereagálni.


Egyébként magyar vok 16/L

2009. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Fordulj fel kedves utolsó válaszoló"

Lehet,hogy cigány nem vagy,de tapló az igen és ez már valós probléma.

2009. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Na ja...és amikor a cigányok gyilkoltak magyarokat???

Olyan magyarokat bántottak akik loptak,csaltak,hazudtak,ugye?Az idős néni is biztos rabolt össze-vissza és azért verték meg és vették el a nyugdíját a romák? Meg megkéseltek egy magyar srácot mert az nem adta oda neki az mp3 lejátszóját?Ti meg ezen gondolkozzatok el...

És igen bunkó vagyok,de realista.

2009. okt. 7. 14:52
 17/18 anonim ***** válasza:
72%

11.05-ös vok megint.

Hát igen példákat mindkét félről lehet hozni és igazad van abban, hogy sajnos a cigányok többsége ilyen.

Gondolom nem jóindulatból mondják, hogy az vagy. De azért sztem ha nem veszted el az eszed és le tudod kezelni az ilyeneket, akkor nem fog ennyire zavarni a dolog.

2009. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, 11:05-ös. Borzasztóan sötét vagy, de nem a bőrszíned, hanem a felfogásod, az agyad helyén szerintem még vákuum sincs, csak légüres tér...

Sötét hajú, kicsit barnuló bőrű: Kun, Jászsági ősmagyar talán honalapító Árpád apánkkal már bejöttek..

Szőke kékszemű: betelepített idegenhonos német, sváb... ugyanoly beszivárgott kissebség, mint a magad fajta hulladék, a nép SALAKJA mint amilyen te is vagy..ennyi

2017. febr. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!