Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha angliaban lakom, a gyermeke...

Ha angliaban lakom, a gyermekem angol allampolgar, akkor en megkaphatom az angol allampolgarsagit a gyerek utan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak x év után. Ha jól tudom,akkor 7 év.
2011. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, és 7 év munka,adófizetés
2011. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mar itt lakom 5 eve,akkor is varnom kell ?
2011. szept. 23. 19:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg,hogy változott-e a 7 év
2011. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Waff ***** válasza:
én 5 évet tudok,de lehet már nem annyi,lehetséges h változtak a törvények mit ahogy itt cigányföldön is. mondjuk én se vok állampolgár,itt élek,itt dolgozok,itt adózok, a feleségem és a kisfiam állampolgárok,én magyar vok,de mindezekkel együtt se ütöm meg azt a mércét h cigány legyek.de már feladtam :) mostmár szerbnek vallom magam :))))
2011. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsi utolso,nem ertem mit irsz?
2011. szept. 25. 18:32
 7/9 Waff ***** válasza:
mit nem értesz? :)szerbiából származom,szegeden élek,itt dolgozok,itt vettem lakást,letelepedtem,stb :)de nem kapok állampolgárságot,habár az egész családom cigány állampolgár (ők született cigány állampolgárok,a fiam azért lett cígó mert ugye az anyja után megkapta meg itt cigányföldön született szegeden).most hogy van ez a "gyorsított visszahonosítás" még bonyolultabb lett az egész sajna
2011. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó hülyeségeket ír, mióta van cigány állampolgárság?

amúgy, a kérdésre válaszolva, szerintem nem kapsz, szerintem ugyanúgy kell kérni, meg vizsgázni, mint másnak. és tudtommal 6 év.

2011. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Waff ***** válasza:
bocsi,félre érthető voltam.szal "magyar állampolgárság"-ról beszéltem....
2011. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!