Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma voltam egy híres énekes...

Ma voltam egy híres énekes koncertjén délután, aki azt mondta, hogy, , őszintén remélem nem fogok csalódást okozni nektek" Ez mit jelent egész pontosan?

Figyelt kérdés
igazándiból nem tudom hova tenni ezt a kérdést, azért is tettem ide, mert itt sok olyan válasz érkezik,ami hasznos számomra :)

2013. jún. 7. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti hogy "olyan színvonalat akar hozni, amilyet elvártok" Ez magába foglalja amit mondott

20/F

2013. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy reméli, hogy megfelel az igényeknek, hogy olyan műsort állított össze, amilyet vártak tőle, színvonalas volt, jó hangulatot sikerült teremtenie, ilyesmik.
2013. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem.
2013. jún. 7. 22:07
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem érted, hogy mit jelent, hogy nem akar csalódást okozni? Hány éves vagy? Mi az anyanyelved?
2013. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

56 és nigériai.

viccet leszámítva, nem igaz, már itt is bele kötni minden szent sz*rba? ha valami nem tetszik, akkor ne itt üljél, hanem valamelyik közösségi portálon csorgasd a nyálad, mások után kajtatva. mindenkinek jobb lesz.

2013. jún. 7. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Te meg ne a "családi kapcsolatok" témakörbe írd a bugyuta kérdéseidet -.-
2013. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
,,igazándiból nem tudom hova tenni ezt a kérdést, azért is tettem ide, mert itt sok olyan válasz érkezik,ami hasznos számomra " ha végig olvastad volna, te is láthattad volna a választ.
2013. jún. 7. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha magyar az anyanyelved, hogy a manóba nem érted, hogy mit jelent, ha valaki azt mondja "reméli, nem fog csalódást okozni"? Melyik szót nem érted?
2013. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem minek kell kötözködni. Feltett egy normális kérdést normális hangnemben és csak választ akart nem kioktatást.

Gondolom kedves előző, Te életed során mindjárt elsőre tudtál értelmezni minden kifejezést, csöppet sem volt szükség arra, hogy néhány dolgot elmagyarázzanak. Kicsit nézz magadba mielőtt itt belekötsz az élő fába is!

2013. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De basszus, ez most komoly? Nem egy bonyolult szöveget akar kielemezni! Remélem.Nem.Fogok.Csalódást.Okozni.


Ha valaki azt mondaná, hogy reméli, nem fog csalódást okozni, és ott lenne velem valaki, aki értetlenül nézne rám, hogy ez mit jelent, komolyan retardáltnak hinném.

2013. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!