Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az természetes hogy 2 tizenéve...

Az természetes hogy 2 tizenéves unokatestvér extrém módon szégyenlős egymás előtt?

Figyelt kérdés

Pl ha a másik is ott van, fix hogy nem akarnak tusolni edzés után vagy esetleg fürdőnadrágban / boxerben, de ha nincs ott a másik, akkor gond nélkül tusolnak /öltöznek a többiekkel.


Ez normális így 15-16 éves korban vagy valami gond van velük?



#szégyenlősség #szeméremérzet
2013. jún. 9. 07:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A tizenévesek általában szégyenlösek mások elött és teljesen mindegy, hogy idegen, unokatestvér, testvér vagy esetleg szülö. Ez a természetes, nem értem, egyáltalán honnan jön olyan ötleted, hogy baj lenne velük.
2013. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális,mi van abban hogy egy edzés után meztelenül lezuhanyoznak?Azonos neműek között ez nem jelenhet problémát szerintem.
2013. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

én is a második választ tartom normálisnak, annál is inkább mert ha meg nincs ott a másik, akkor gond nélkül zuhanyoznak meztelenül. Ezért gondolom, hogy mégis valami gond van itt, mert csakis egymás között van ez a nagy szégyenlősség.

De most érdemes ezzel foglalkozni, esetleg pszichológust keresni vagy majd elmúlik magától? valaki szülőnek voltak ilyen tapasztalatai?

2013. jún. 9. 09:43
 4/21 A kérdező kommentje:

"A tizenévesek általában szégyenlösek mások elött "


Na oké, de ennyire? és még ez a természetes? és akkor tényleg csak az a kérdés, hogy ez elmúlik majd idővel vagy ez már így marad? Vagy egyébként is a fiúk ilyenkor szégyenlősködnek egymás előtt a méret miatt? vagy ?

2013. jún. 9. 09:45
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy egymást szokták cukkolni, és azért nem akarnak levetkőzni egymás előtt, mert jó cikizési alap lenne egymás himbilimbijére megjegyzéseket tenni?
2013. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A második vagyok,az még érthetőbb lenne ha testvérek volnának és a családon belül így nevelték volna őket.De unokatestvéreknél érthetetlen.
2013. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

nos ez az! én ebbe nem látok bele h ők egymás közt esetleg mivel cukkolják egymást, na de akkor kérdezem ezt is, hogy amúgy ez általában divat a 15-16 éveseknél, hogy a másik himbilimbijét cikizik?

Hát nem tudom, akkor az okát legalább értem, de akkor se tartom normálisnak. hát sztem egy egészséges fiú ilyen esetben elküldi a halálba a másikat aki cukkolja, és nem pedig inkább a boxerben tusol ...

2013. jún. 9. 09:53
 8/21 anonim ***** válasza:
Biztosan valamilyen lelki ok áll a háttérben.Nem tudok válaszolni arra ,hogy divat-e ma a fiatalok körében,sajnos már nem az a korosztály vagyok.12-36 éves koromban fociztam egy falusi csapatban,de nálunk sose volt ilyen probléma,örültünk ha edzés vagy meccs után a zuhany alá kerülhettünk,nem foglalkoztunk azzal ,hogy kinek mije van.
2013. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

jaja pontosan, én is így voltam ezzel mindig. de a maiak tényleg mások, hát olyanokat hallok néha hogy dobok egy hátast.


egyszer "felvilágosítottak" , h "természetesen" egy lányok bálványa, nagy egójú fiú naná nem fogja engedni más fiúknak h lássák a himbilimbijét, mert azzal sérül az egója meg a pozíciója a fiúfalkában :)


na de az a vicc h ez nem vicc! nem egyszer hallottam ezt!

sőt aztán amikor kérdeztem másoktól h miért nem tusolnak, akkor én voltam a hülye, mert állítólag ma már az nem divat, "azt csak a hülye nagyok csinálják", de ők nem fognak meztelenül mászkálni egy másik fiú előtt.


izgalmas tényleg ... azt hiszem nagyot változott minden. Eszem meg a nagy egóját, hihetetlen tényleg ...

2013. jún. 9. 12:24
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem tiltja semmilyen törvény a szégyenlősséget , ők ilyenek és ennyi. Inkább akkor már az nem természetes, hogy ez téged ennyire foglalkoztat.
2013. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!