Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az természetes hogy 2 tizenéve...

Az természetes hogy 2 tizenéves unokatestvér extrém módon szégyenlős egymás előtt?

Figyelt kérdés

Pl ha a másik is ott van, fix hogy nem akarnak tusolni edzés után vagy esetleg fürdőnadrágban / boxerben, de ha nincs ott a másik, akkor gond nélkül tusolnak /öltöznek a többiekkel.


Ez normális így 15-16 éves korban vagy valami gond van velük?



#szégyenlősség #szeméremérzet
2013. jún. 9. 07:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

persze h foglalkoztat mivel nem értem.

te meg nagyon okos lehetsz de ugye tudod h olyan nincs h "csak mert csak" ... mindennek van oka, az más kérdés h mennyire akarjuk mélyre vinni és mennyire tabu, de szal ezt a fokú szégyenlősséget valóban nem tartom egészségesnek!!

ha ez van akkor hívhatsz bolondnak, de akkor sem az! és tudod, én is voltam ennyi idős valamikor, nem is régen ...

2013. jún. 9. 13:02
 12/21 anonim ***** válasza:
Bármin lehet agyalni, kérdés, hogy van-e értelme. Például a szomszédom nem szereti a töltött káposztát. Elmerenghetek, milyen lelki traumák leledzenek vajon a háttérben. Vagy azt mondom: ha nem, hát nem. Az általad felvázolt helyzet szerintem az utóbbi kategória.
2013. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én soha nem szerettem másokkal együtt zuhanyozni meztelenül, mert az nekem az intimszférába tartozik. Nincs semmiféle lelki betegségem, csak egyszerüen nem szeretek mások elött meztelenkedni.
2013. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

hát dehogynem .... azért ne hasonlítsd ezt már a kajákhoz, abszolút nem egy dologról van szó. ha ilyen nagy mértékű ez, akkor bizony tutira van valami mögötte. na meg akkor ugye ott a kérdés h vajon mások meg miért tusolnak tök simán meztelenül és nem merül fel bennük h szégyenlősködniük kellene? nyilván van oka, oké, sokan azt mondják h a méretbeli komplexusok miatt, és mondjuk logikus is, de hát jó lenne tutira tudni.

örülök ilyen egyszerű vagy, de azért ez kicsit összetettebb ...

2013. jún. 9. 14:11
 15/21 A kérdező kommentje:

"Nincs semmiféle lelki betegségem, csak egyszerüen nem szeretek mások elött meztelenkedni."


--- nos, akkor tán mégis van ott valami ... amit érdemes lenne feltárni!


Azért arra gondoltam, hogy az itt író egyik vehemens hozzászóló agresszióján is érdemes elgondolkozni, mert ha a téma ezt váltja ki belőle, akkor hayayyy, ott sincs minden rendben sztem.


Egyébként mondjak valamit? hihetetlen nagy különbségek vannak a mai fiatalok és mondjuk még a mi generációnk között, de hát ez is az eltorzulás velejárója sajnos. Tujátok mi volt nálunk a gimiben? Nulladik óra tesi, és utána a tesitanár ellenőrizte, hogy tusolunk-e, mert nálunk is volt 1-2 srác, akinek nem igazán akaródzott, na aztán amint észrevette, hogy nem hajlandók, mert jaj ők nem fognak mások előtt, akkor elég volt 2-3 alkalommal felpofozni őket, és aztán ez az állapot pár hét alatt rendeződött és már mindenki tusolt. Mellesleg elmagyarázta h ugye nem akarnak büdösen ülni egész nap az órákon? és mennyire igaza volt!

Most meg jézusom, a hatalmas egójuk nem engedi a tusolást, ez aztán azt eredményezi, hogy képesek abban a boxerben haza menni, amiben leizzadtak edzésen, és ezt semlegesítendő, persze bűzlik az öltöző a magára fújt 2 dobozt spraytől ...szóval valami még sincs rendben. Lehet h elkelne most is pár helyen egy ilyen tesitanár, aki helyre teszi a renitenskedők arcát.

2013. jún. 10. 07:44
 16/21 anonim ***** válasza:
Értem már. Tehát nem is véleményeket vártál, hanem megerősítést a sajátodhoz. Félreértettelek, elnézést. Mikor a hatalmas egót emlegeted, az kimondottan szórakoztató. Tudod, a szálka-gerenda sztori.
2013. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

igazából már vártam valami hasonlót :)

elég jellemző válasz, statisztikailag igen gyakori egy kérdésnél ... hát ugye ha valaki értelmesen nem tud hozzá szólni, akkor ez van ... oké.

2013. jún. 10. 09:57
 18/21 anonim válasza:
Az nem lehet, hogy valamelyik srác meleg és a másik megtudta? Mert akkor érthető lenne, hogy csak egymás előtt nem "meztelenkednek".
2013. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

huhaa

ez érdekes ötlet ...

csak mert ismertem meleg srácot és ott aztán nagyon durván ment ez a szégyenlősséges dolog. na majd kipuhatolom :D

2013. júl. 6. 19:00
 20/21 anonim ***** válasza:

Sokan a rokonaik előtt nem annyira szégyenlősek.

Én mindig úgy voltam vele,ha egy idegen lát meztelenül az nem olyan gáz,úgy sem látom többet.

De egy rokon előtt elég gáz:DD

2013. okt. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!