Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem dühít, hogy valaki...

Csak engem dühít, hogy valaki a semmire veszi fel a támogatásokat?

Figyelt kérdés

Főiskolán vannak érdekes arcok.


Szoctám közben rálát a Nemzeti Múzeumra, 200 négyzetméteres lakásban lakik.


Szoctámmal dicsekedik, közben olyan notebookja van, hogy karácsonyra nem engedhetném meg.


90%-os leszázalékolás gerince miatt, gondolom bérlet, adókedvezmény miatt. Közben poénból a hátára veszi a szaktársát.


Én nem lennék képes "megbélyegezni" magam csak azért, hogy kapjak plusz pénzt, támogatást. Vagy én vagyok a barom, hogy én nem vallom magam cigánynak, hogy kapjak valamit én is?



2013. jún. 9. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Engem nem zavar, mindenki úgy boldodul, ahogy tud és akar.
2013. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem kicsit dühít, hogy aki fizeti rendesen az adót, annak a pénzét olyanoknak adják, aki még jobb anyagi helyzetben van mint ő? Na ne viccelj már velem.
2013. jún. 9. 09:56
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
most ne azon a 15 ezer forinton sírjál már...
2013. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem viccelek. Van saját életem, azzal foglalkozom, nem mások pénztárcájában turkálok. Szóval csak téged dühít:D
2013. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem is dühít.

Az ilyenek miatt tart itt az ország, ezt most nem viccből mondom. Bűncselekményt követnek el, és azt hiszik, hogy ez a természetes viselkedés. Akik meg szemet hunynak felette, azokat se értem. Az adózási morál is remek irányba halad, ha már a diákok is a közösből lopnak.


Nem az zsebükben turkálunk, hanem csak annyit várunk el, hogy ne lopjanak, mert az mindenkinek káros. Ez nehogy már túl nagy elvárás legyen.


(a 90%-osnak tényleg nincs gerince, ahogy a hasonló társainak sincs)

2013. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudod kiknek lenne okuk dühöngeni?


Azoknak, akik igazán rászorulnának, mégis elesnek a támogatástól ezek miatt a nyerészkedő alakok miatt.


Ugyanakkor a düh, stressz nem vezet sehova, nem leszel előrébb tőle.


Inkább örülj, hogy te nem szorulsz rá pénzügyi támogatásra és légy büszke, hogy TE nem veszed el a lehetőséget azoktól, akiknek sokkal inkább jól jönne a pénz.


Nálunk is voltak cifra esetek.


Végig dolgoztam az egyetemet, hogy úgy-ahogy meg tudjunk élni mellette, közben a mezőgazdasági vállalkozó gyermeke, aki saját lakásban lakott, felvette a támogatást.


Logikátlan a pontozás, mint minden hasonló támogatás elbírálásánál.

2013. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Erről volt szobatársam jutott eszembe, akkor még személyes találkozó is volt az elbírálásnál, beköltözéskor az anyja a lelkére kötötte mit mondjon és a legrosszabb ruháit vegye fel.

Fél évig bírta a kollégiumot aztán elköltözött Budára, de szoctámot továbbra is kapott.

2013. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1-es 3-4-es válaszolók valószínűleg még csak 12-16 évesek, vagy ha nagykorúak akkor nem fizetnek adót és ezért nem dühíti őket, hogy valaki jogtalanul veszi fel a támogatásokat.

Ezer meg egy ilyen embert ismerek, nem tudsz velük mit csinálni, csak dühöngeni, mert nincs bennük annyi méltóság, hogy a helyzetükre való tekintettel ne vegyék fel ezeket a támogatásokat.

Közben meg olyan emberek elől veszik el a pénzt, akik valójában rászorulnának.

2013. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, igazad van.

De az, hogy cigány, az hogy jön ide? Arra nem jár semmiféle támogatás.

2013. szept. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!