Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy vészelitek át azokat a...

Hogy vészelitek át azokat a napokat, amikor semmire való állapotban vagytok, mégis aktívnak kell lennetek?

Figyelt kérdés
Pl munkába kell menni és úgy érzitek jobb lett volna aznap fel sem kelni. Lehangoltan, betegen is maximumot adni magatokból-ezt hogy lehet megtenni?
2012. aug. 15. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki a munkahelyről és keress jobbat, vagy csak menj szabadságra, hogy felüdülj!
2012. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Reggelente zenét hallgatok a buszon. Vagy belesüllyedek az önsajnálatba - akkor szomorúbbat - vagy próbálom feldobni magam, ilyenkor pörgősebbet hallgatok. Meg próbálom "széppé" tenni a reggelem. Valami különleges reggeli, fincsi tea, hasonlók. Hogy jobb legyen a kedvem, utána már könnyebb a maximumot kihozni magadból. Na meg a meditáció is segíthet.

Én néha bámulok kifelé az ablakon a cicámmal, az is jobb kedvre derít:) Egy jó könyv, stb.

Vagy a "hazaérekrögtönalszom" érzés. Amikor alig várod, hogy végezz, és mehess haza... na, az is motivál szerintem:))

2012. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hozzáállásod nagyban befolyásolja a hangulatodat. Ha te eldöntötted, hogy aznap bal lábbal keltél fel és semmi sem fog sikerülni, akkor bizonyosan úgy is lesz. Persze mindenkinek vannak rossz napjai, rossz kedve, de én általában a nap felénél eljutok oda, hogy attól nem lesz jobb, ha így állok hozzá. Úgyhogy megpróbálom mindenben a jót keresni, meglátni a szépet, amibe kicsit kapaszkodhatok a nap végéig. Jó dolgokra gondolni...akár csak zenékre, amiket lejátszol magadban. Nekem ezek segíteni szoktak. Ja és a legfontosabb: mosolyogj! Ha mosolyra áll a szád, te magad is vidámabb leszel!
2012. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én mikor semmirevaló állapotban érzem magam, akkor agyon is üthetnek, akkor sem bírok semmit kihozni magamból, olyankor csak vánszorgok és bénázok.Ráadásul, ha nem vagyok elég jól fizikailag, akkor még szorongás és depi is elfog, akkor aztán pláne semmit nem bírok csinálni.

Ha kicsit jobb passzban vagyok és olyasmit muszáj csinálni, amihez nincs sok kedvem, akkor egyszerűen csak belekezdek és kész, sokszor van úgy, hogy miután ilyen apatikusan belekezdek valami melóba, végül a kedvem is megjön közben hozzá.

2012. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kiverem
2012. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felveszem a műmosolyt,füles a fülembe és dolgozgatok,legalábbis ugy teszek.De inkább itt olvasgatok és blogokon.Még jó hogy kutya se nézi mit csinálok amig van látszatja a melómnak.
2012. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!