Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha van egy kis étel-ital...

Ha van egy kis étel-ital bárom, játszhatok ott youtube-ról zenét?

Figyelt kérdés
Beraknék egy mixet, és az menne sokáig... Ha vége, váltanék másikra. Ezért megbüntethetnek? Végülis a felhasználó felelőssége, hogy neki eredetibe vannak-e meg a lemezek, amikről a mixet csinálta, és elvileg kipakolta youtube-ra, tehát nem lehet probléma a nagy közönség előtti lejátszás. A rádió sajnos nem jó, külön témája van a bárnak, és olyan zenét egyik rádión sem játszanak.
2013. jún. 9. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Vendéglátó egységedben csak szerzői jogdíj befizetése esetén használhatod.
2013. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bármilyen zenét is raksz be, bárhonnan, akár rádió, az artisjus-nál kell fizetni jogdíjat.
2013. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt egy külföldi - valószínűleg maszek - DJ mixeiről van szó... Most azt is fizessem be az artisjus-nak? Elég nyilvánvaló, hogy sem a DJ, sem a mixben szereplő zenészek, egy forintot nem látnának belőle... A rádióért is kell fizetni? Akkor az otthon azt hallgatók miért nem fizetnek érte? Csak én érzem ezt egy kicsit baromságnak? Mi jogon szed be az artisjus bármiért jogdíjat, ami nem is az övé?
2013. jún. 9. 14:34
 4/6 anonim válasza:
Ne tőlem kérdezd, ez ugyanolyan, hogy pl. a videót megnézhetted otthon, de közönség előtt nem vetíthetted. Valami ilyesmi. Sok közöm nincs a dologhoz, de egy ismerősömnek van kocsmája, és a rádió miatt fizeti a jogdíjat. Nem értem én sem. Ez van.
2013. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem kérdezz rá magánál a DJ-nél. Ha ő megengedi, akkor rendben van. Ha nem, akkor így jártál.
2013. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromság ez az egész törvény, egyetértek veled kérdező.
2013. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!