Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cigánykérdés, lehet ez a...

Cigánykérdés, lehet ez a változás első szele?

Figyelt kérdés

[link]


TV-ben is volt. Igaz egy eset csak, de kikerült az indexre, az rtl klubra is. Talán végre ki fognak kerülni a "cigány elleni bűnök" mellé azok a hírek is ahol a cigányok a bűnözők? Vagy ez csak véletlen?

Hátha rájönnek a pártok arra is, hogy hiába nyaldossák a cigányok seggét, nem lesz nagy potenciális szavazótábor belőlük, el se tudom képzelni, hogy a cigányok majd a szavazóbódéknál fognak tolongani, hogy MSZP-zenek vagy FIDESZ-ezzenek.


2009. okt. 9. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem jó a link.
2009. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

pedig bejön tessék szövegesen:

index.hu/bulvar/2009/10/07/megvertek_egy_foiskolast_mert_a_romak_utcajaba_ment/

2009. okt. 9. 10:29
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Felháborító, még szerencse,hogy az a kés nem lódult meg a támadó kezében. Azt egyébként nem értem, hogy mindenki tudja, baj van a családdal, elmegyünk, megkérjük őket, hogy viselkedjenek normálisan?! Az ilyeneket össze kellen gyűjteni, elvinni Mo.-on egy távoli, elhagyott helyen kialakított, természetesen őrzött kommunába. Éljenek ott együtt, termelék meg maguknak azt, amit megesznek, nincs tv, konditerem. Ha gond adódik irtsák csak saját magukat. Nem börtönt, kényelmesen eltöltött éveket, mert az felesleges. Amelyik család ennyire problémás, azoknak nem kellene adni segélyt, mert azokat bántják, inzultálják, akik pénzéből élnek. Na ezt a törvényt (kommuna)kellene a politikusoknak megszavazni.
2009. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
88%

Undorító amit csinálnak! Ideje lenne már rájönni! Hihetetlen, hogy ezek ellenére mindenféle támogatást meg sorolhatnánk, hogy miket kapnak! 3-as átlagért már ösztöndíjat kapnak, míg a magyarok...! Nem értem miért kell nyalni nekik! Már lassan mi leszünk a kisebbség! Fel vannak lázadva, hogy sértik őket! Nem kellene rászolgálni ilyenekkel, és akkor talán nem lennének ezek! Nem tudom mit képzelnek magukról! Ők is ugyanúgy el tudnának helyezkedni, és tisztességesen dolgozni! Arról nem is beszélve, hogy egy kettő 10x jobban él mint mi, és mégis őket támogatják! TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

És előre is köszi a lepontozásokat! :)

2009. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Azt írja, hogy az első eset, hogy a bántalmazott nem a kisebbség tagja.

Milyen első? Hogy nekem hány ismerősömet akarták már bántani cigányok ugyanígy, azért mert h nem cigány! Meg szidják a magyarokat mint a bokrot rendszeresen, hol első?

2009. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Van egy ötletem: be kéne vezetni azt a törvényt, hogy aki ilyet csinál, annak beszüntetik a segélyt. Megkésel egy embert? Nem adnak több pénzt. Egyből meggondolnák, hogy kit is vernek meg. Persze az igazi megoldás az lenne, ha egyáltalán, semmilyen segélyt nem kapnának, és kénytelenek lennének dolgozni, de ez úgysem valósulhat meg, mert akkor meg azoktól a nemcigányoktól is elvennék a pénzt, akinek szüksége van rá. Azt meg ugye nem lehet mondani, hogy csak a cigányoktól vonják meg a segélyt, meg rasszizmus, meg hátrányos megkülönböztetés...
2009. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Le kell mészárolni őket,csak jöjjön még egy Hitler!Mocsskos szemét aljas élősködők!Ennyi!
2009. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem nagyon fognak szavazni mert büntetett előéletű nem szavazhat ha jól tudom.
2009. okt. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fegyvert kell fognunk és kiírtani vagy elküldeni az összeset az országuknból
2010. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!