Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg csak a magyarokra...

Tényleg csak a magyarokra jellemző ez a magatartás általánosságban?

Figyelt kérdés

Már sokszor olvastam itt az oldalon is, meg hallottam, h a magyarok mennyire olyan típusúak, h ha nekik szar, legyen másnak is, magyarul dögöljön meg a szomszéd tehene is elv, a fúrás, kétszínűsködés. Sajnos igaz ez az állítás, a környezetem 90%-a ilyen, ahogy lehet, legyen alá tenni a másiknak, mert neki is szar helyzete van, akkor "szívjon már ő is".

De ez csak ránk lenne jellemző? Más országokban is ilyen az átlag, nem? :S


2009. okt. 9. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Pont a napokban beszélt erről az iskolában az egyik tanárunk, hogy csak a magyarok ilyen kárörvendőek.

Az ő példája ez volt: Ha megdöglik egy tehenünk, dögöljön meg a szomszédnak is, de neki lehetőleg kettő :D

2009. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
hát németországban, ausztriában és usa-ban nem ilyenek ill. vagy messze nem ilyen arányban az emberek, az tuti.
2009. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hú, hát én sok példát tudnék mondani a környezetemből...
2009. okt. 9. 19:22
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
a magyarok undorítóak,sajnos,hogy ide születtem,de lépek is le mihamarabb innen!
2009. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg nagy arányban ilyenek a magyarok. De nem mindenki. A neveltetés miatt van.

Sajnos az sem megoldás ha elmentek innen, mert ha túl sokan mennek el akkor e miatt előbb utóbb ott is szar lesz.

2009. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Kezeltessétek a hungarofóbiátokat.
2009. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utsó:Talán inkább nyisd ki a szemedet, nekem nincs semmilyen fóbiám, nem utálom a magyarokat, csak ezt a viselkedést. Tudnék neked konkrét eseteket sorolni, különböző ismerőseimről. Ez a viselkedés az apró dolgoktól a nagyobbakig előfordul. Nem tudom te mennyit észlelsz a körülötted zajló eseményekről, nekem viszont ez a tapasztalatom.
2009. okt. 9. 20:10
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor utsó előtti. :D
2009. okt. 9. 20:10
 9/17 A kérdező kommentje:
Vagyis utolsó, na. Bocs, fáradt vagyok. =)
2009. okt. 9. 20:11
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
A zsidók pont az ellenkező véglet: mindig összetartanak, segítik egymást, főleg a nem zsidók ellen.
2009. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!