Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg csak a magyarokra...

Tényleg csak a magyarokra jellemző ez a magatartás általánosságban?

Figyelt kérdés

Már sokszor olvastam itt az oldalon is, meg hallottam, h a magyarok mennyire olyan típusúak, h ha nekik szar, legyen másnak is, magyarul dögöljön meg a szomszéd tehene is elv, a fúrás, kétszínűsködés. Sajnos igaz ez az állítás, a környezetem 90%-a ilyen, ahogy lehet, legyen alá tenni a másiknak, mert neki is szar helyzete van, akkor "szívjon már ő is".

De ez csak ránk lenne jellemző? Más országokban is ilyen az átlag, nem? :S


2009. okt. 9. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
Ahhoz meg kurv@ sok ész kell hogy valaki a zsidókkal jöjjön!!!Tönkre kú.rják az egész világot,beleértve a mi hazénkat is(szerintem marhára észre kellett hogy vegyétek az utóbbi időben mi folyik itt,nos ez miattuk van)felvásárolják az egész országunkat,rabszolga sorsba kényszerítenek,lassan senki nem tud megélni,csak aki lop,csal,hazudik!!!A zsidók menjenek vissza a haláltáborokba,de az is aki védi őket!!!
2009. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Attól hogy a zsidók tönkreteszik a világot, még nem változik a tény, hogy összefognak, és segítik egymást. Bocs.
2009. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

Volna mit tanulni tőlük, de csa annyi a mese vége h itt röhög párezer zsidó a pofánk előtt h milyen könnyen sikerült végérvényesen egymásnak ugrasztani ezt az országnyi barmot, és leírni végleg ezt a helyet.

Nem baj, megérdemli a süllyesztőt ahova kerül, kib@szás ide születni.

2009. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
Persze, van ilyen IS. Meg van olyan is, hogy az emberek itt, Mo.-on összetartanak, és segítik egymást, utóbbira is rengeteg példát lehetne mondani, nem csak a "fujj de szar magyarok" témában. Ha így vélekedtek, akkor menjetek Isten hírével... hogy lehet valaki ennyire korlátolt?? A Ti hozzáállásotokkal van a baj, ezért ilyen az oszág, amilyen...
2009. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ezek ilyen szociálpszichológiai kérdések, valszeg más országban is van hasonló, ahol hasonlóak a körülmények.

Inkább neveltetés kérdése, mint "a magyaroké".

Megkeseredettség, tanult tehetetlenség, anyagias világkép?- vagy ezek kombinációi, netán valami egyéb? - nem tudom.

De én mondjuk kevés ilyet tapasztalok magam körül, pedig sok embert ismerek.

2009. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Előttem lévő hozzászóló:"Tanult tehetetlenség"<---ezzel szerintem nagyon beletaláltál a közepébe!
2009. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
Az az igazság, hogy sok országban nem ilyenek. Az emberek nem pletykálnak ennyit, nem foglalkoznak a másikkal...szerintem Magyarországon az emberek ált. nem jó indulatból, hanem fúrásból foglalkoznak a másikkal. Biztos, hogy vannak még ilyen országok, de azokban az országokban, ahol én laktam eddig, mást tapasztaltam. Szóval ez tuti, hogy nem mindenhol van így.
2009. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!