Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Udvaron kint alvás jó ötlet...

Udvaron kint alvás jó ötlet lenne vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkozok azon, hogy jó lenne kipróbálni milyen az udvaron aludni, a szabadban.

Most hogy ilyen jó idő van, ki is próbálnám.. Csak nem tudom, éjszaka nagyon sok bogár meg rovar van, nem?


Szerintetek kipróbáljam? Sátram az nincs, mondjuk egy sima takarót terítenék a földre és úgy.


18/L


2013. jún. 19. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne :D

De ahogy gondolod...

2013. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2013. jún. 19. 15:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Különösebb bajod végül is nem lesz tőle :)


Maximum szétcsípnek a szúnyogok. Ha az nem zavar... meg azt nem egészen értem, hogy ez miért jelentene neked olyan nagy kalandot :D

2013. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok a szúnyog, pók, élősködők és egyéb cucc :)

Aztán bármikor eshet az eső is és megfázhatsz.

Nem beszélve arról, hogy egy mennyi beteg ember él, akinek csorog a nyála 18 éves lányokra...

2013. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát faluban lakom, szóval senkinek nem fog csorogni a nyála, mert senki nem fog látni :D


És ha befújom magam szúnyogriasztóval? Mondjuk a nagyobb bogaraktól még így is félnék..

2013. jún. 19. 15:15
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nem beszélve arról, hogy egy mennyi beteg ember él, akinek csorog a nyála 18 éves lányokra..."


én pont ezt képzeltem el :DD de jó lenne


akkor most beteg vagyok?

2013. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem :D

Attól, hogy ráizgultál még egészséges vagy.


De vannak akik leütik egy bunkóval és betuszkolják egy zsákba, majd jól megkínozzák.

Utána pedig vagy kegyetlenségeket művelnek vele és szexuális játékszerként használják őket. Ha nem a piacra vagy egy folyóba kerülnek...

2013. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, legfeljebb az éjszaka közepén visszahurcolkodsz a szobádba, ha mégsem tetszik :) Esetleg átmászhat rajtad pár hangya vagy pók, ennél nagyobb bajod nem lehet.
2013. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szúnyogok tényleg megennének:D de amúgy nagyon jó az ég alatt aludni.. főleg ha nem egyedül:)
2013. jún. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kemény a talaj. Minimum egy vastagabb matracot tegyél le, mert egy takarón nagyon fog fájni mindened.


Megfázni nem fogsz, a bogarak ellen meg befújhatod magad.

2013. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!