Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvásproblémák. Valami ötlet?

Alvásproblémák. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy-két hónapban alig tudok elaludni...persze később is megyek, késöbb kelek...

Viszont, ha időben megyek aludni is gondom van az alvással..van, hogy órákig csak forgolódom, jár az agyam és nem bírok elaludni, reggel pedig kialvatlan vagyok.

Tudtok ajánlani valamit, amitől könnyebben el tudnék aludni? Viszon nem gyógyszerre gondolok...azt szeretném mellőzni!

Valami jó ötlet? Nektek mi szokott segíteni?

Ha lehet normális válaszokat írjatok...köszönöm.



2013. jan. 2. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ma írtam ki egy kérdést, alvás miatt :(

Nekem sem megy. Vagy beképzelek valamit, vagy jár az agyam. Suli időbe nagy szívás az egész, mert reggel 6kor kelek és nem tudom magam énsem kialudni. Elvileg nem kéne sokat enni alvás előtt, és akkor könnyebben lehet. Hát jó annak akinek sikerült.

2013. jan. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Méregtelenítés, sport, párnapos léböjtkúra, vacsorára párolt zöldség fogyasztása, 6 után nem eszünk stb..


a rendszeres sportolás feltétlenül javasolt

2013. jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a 6utáni evéssel az a baj, hogy igyis elég sovány vagyok...a magasságomhoz képest alultáplált...

és ha még enni sem fogok?! :S

2013. jan. 2. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más hátra mint előre: sportolni kell
2013. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!