Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az oszt. Társaim már pasiznak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oszt. Társaim már pasiznak. Egyik egy 8. -osal jár/járt a másik kettő meg az osztályból talált valakit.6. -osak vagyunk/voltunk.12-13 évesek vagyunk. Mi ez? Nórmálisak szerintetek? Manapság van ilyen, hogy ilyen korban járunk a másikkal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi, az én osztálytàrsaim már b@sznak. -_- egyetértek nem normális ez az életforma.

14l

2013. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mi is ilyenek voltunk akkoriban..igen nekem is volt akkor egy pasim de nemvolt komoly a kapcsolat :) lehet hogy nekik se az :) most 14 éves vagyok és van lehetőségem h járjak valakivel de már egész máshogy látom a dolgokat nemis tudjátok,hogy milyen sokat tett az az 1 év :) :D
2013. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 klopusz ***** válasza:

Szia!


Lányom is most búcsúzik a hatodiktól. Náluk is az a divat, hogy "járnak" valakivel, na persze maximum egy hónapig tart az egész, de ettől mégis úgy gondolják - főleg a lányok -, hogy milyen nagyok, mert nekik már "pasijuk" van.

Hát, én nem tartom ezt normálisnak, azt meg már végképp nem, hogy szünetekben szorongatják egymás kezét, ölelgetik egymást. Én ilyenkor csak arra tudok gondolni, mi lesz ezekből a lányokból pár év múlva :-(

2013. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Fú, de felb@szott a kedves 2-es...
2013. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon komoly gondolkodású 12-13 éves lányok,meg fiúk igaz,hogy a 100%-ból kb 10-15%,de vannak,azokat meg nem kell leszólni. :) +ha a szüleik is jobban megismerik a párjukat vagy hogy mondjam akkor meg pláne. :) ez a családi ügy szerintem.
2013. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
miért is?
2013. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

itt nem messze a cigá.. telepen a 10 -11 éves csajok isznak ,cigiznek,izélnak,

úgyhogy te 12 évesen ,mondhatni levagy maradózva,

2013. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem elkeserítő hogy a mai gyerekek, mert ők még nem mások, mint gyerekek, már inkább a pasizással/csajozással vannak elfoglalva a tanulás helyett. Egyet értek azzal a szülővel aki előttem írt, hogy mi lesz ezekkel a lányokkal ha felnőnek...

Sőt, annak a szülőnek meg "pacsi", aki hagyja és megakarja ismerni az ennyi idős gyereknek a "leendőjét"...a pacsit iróniának szántam...

2013. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Durva.. de nem annyira mint nalunk, en 16 vagyok de multkor buliban(hazi buli volt haveromnal, nem reszegedtem le es 11-re otthon voltam) ahogy atsetaltunk a parkon egy reszeg 11 eves kis torpe jott nekunk... szoval igen.. vannak ilyenek..

Meg kepzeld el azt, hogy milyen pofat vagtam amikor megtudtam az a csaj aki minimum 19 evesnek nezett ki csak 13, gyakran reszeg es egy 2g-27 eves rendor a pasija...

2013. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*26-27
2013. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!