Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy Barátkozzon egy lány egy...

Hogy Barátkozzon egy lány egy fiúval?

Figyelt kérdés

Én vagyok a kány és tényleg csak barátkozni akarok. Már most is jól kijövünk de csak nagyon távolról. Szeretnék barátkozni. Nem hinném, hogy Ő vagy én többet éreznénk szóval ilyesmi miatt nem aggódom.

Akkor miért barátkoznék vele?

Mert aranyos, és megnyert a személyisége. Több ilyen ember kéne körém. Ennyiről van szó.


2009. okt. 15. 21:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Kieg.: Én 19, ő 18.
2009. okt. 15. 21:18
 2/9 anonim válasza:
18%
hát beszélgess vele, vagy nemtom. meg a barátság áltAlában magától alakul ki. most nyomulsz a srácra, vagy mi van?
2009. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ki a kérdést, annyira szívemből szóltál :) Még az életkorok is megfelelnek :D

Én is épp egy ilyen "projekt" elején vagyok :) Hát én úgy vagyok vele, hogy beszélgetünk msn-en, egyre többet, már többször is kiöntöttem neki a lelkem, mert érdeklődő és kedves volt :) Élőben is haladgat a dolog, bár még nem olyan feszültségmentes mint az internetes gondolatmegosztás :)

Sok-sok sikert hozzá, szívből szurkolok :)

2009. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

21:28

Mondták már hogy milyen zseniális szövegértési képességgel rendelkezel, kedvesem?;D


21:35

Köszi a bíztatást! Ugye, hogy nem hülyeség? Az a baj, hogy szinte képtelenség keresztezni az útját...:S Pedig sok szempontbőól rohadt közel van és mégis iszonyú távol, mert a sors valahogy ellenem dolgozik. (Ezt a gondolatot kérem senki ne folytassa, mert ez csak afféle szófordulat volt!)

Konkrétumokat meg nem írnék, nehogy lebukjak!:D

2009. okt. 15. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
én a helyedben nem tenném. amúgy ha Isten azt akarta volna, hogy a nőkkel barátkozzunk, nem teremt haverokat. a nők egyszerűen másra valók. :)
2009. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló vagyok :)

Nos, én is épp a konkrétumokat kerülöm, merthát mégis, kitudja kik járnak az oldalon :P

Amúgy szerintem sem hülyeség, néha olyan jó lenne egy barát, aki ellenkező nem szemszögéből látja a dolgokat :)

2009. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát, szerintem kifejezetten könnyű fiúkkal barátkozni, mert velük bármiről lehet beszélgetni. Nekem 1-2 kivétellel csak fiú barátaim vannak, és ezért annyit tettem, hogy odamentem hozzájuk beszélgetni, érdeklődtem a témájuk iránt, néha egy-két poén, és máris megkedveltek.

Az hülyeség, hogy a nők másra valók, tipikus pasi felfogás...

20/L

2009. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Én meg valahogy nehezen tudom elképzelni igazi barátságot férfi és nő között. Valami enyhe vonzalom szerintem mindig van - legalábbis nálam.
2009. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azér ez kicsit önellentmondás amikor azt irod h "tipikus pasi" felfogás, nem? Hát hallod, egy pasinak milyen felfogása legyen ha nem pasi felfogása? Női? :D....Tudom h mostanában a búza metroszex a divat, na de azé hé :D

Ja, amúgy nem férfi-nő függő, alapvető ösztön h az ellenkező nemet senki nem úgy kezeli, mint a saját nemét, és ezen az egyenjogúság sem változtatott semmit. A nőknek ugyanúgy benne van (ha tudat alatt is) a gondolataikban hogy, na talán lehetne bármi, mivel ellenkező nemű, de ez természetes....

2009. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!