Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 23 éves lány hogy barátkozzon...

23 éves lány hogy barátkozzon hirtelen össze valakivel?

Figyelt kérdés

SÜRGŐS! Van 1 történet, egyszer leírtam ide, most megint, hátha más ötletek jönnek :)


Sziasztok!


Úgy kezdem, hogy 23 éves vagyok, kinőttem már a tinikorból. Van egy párom, vele minden nagyon jó, sose hagynám el másért :)

Van 1 fiú az osztályban, aki hirtelen szimpi lett. Egész évben kb. 4-5 mondatot beszéltem vele. Mindjárt vége az évnek és szeretnék addig beszélőviszonyba kerülni vele :)

Esti suliba járok, hetente 3x van tanítás. Mégis miről beszéljek? Vagy facebookon írjak neki néha cseten? :$ Nem lesz túl feltűnő, hogy hirtelen "rámászom"? :))

Sajnos nem vagyok 1 társasági lény, voltak barátnőim, de eltűntek, az egyik egy hazug ... lett :( úgyhogy már nem is tudok barátkozni :$ amúgy a pasik jobb barátok, legalább nem pletykálnak :)

Mégegyszer leírom, hogy nem megcsalni akarom a barátom, csak barátkozni.

Légyszi segítsetek. Sürgős!!


azóta sikerült végre kinyögnöm pár szót neki (pont ma délelőtt) :) Hogy legyen tovább? Írnom kéne facebookon? Úgyis az a divat! :)) Vagy az most nagyon feltűnő lenne?

Segítség :S


2011. jún. 8. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
írj neki, persze, de azért sztem minél előbb tudasd vele, hogy te nem akarsz vele lefeküdni,meg semmit se , csak barátkozni.
2011. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

de most így hirtelen mit írjak neki? :$


olyan rossz, le se tudom itt írni az egész sztorit, mert félek, hogy valaki rátalál az osztályból :D

2011. jún. 8. 19:26
 3/16 anonim ***** válasza:

Azt írd meg neki, amit meg akarsz írni neki, és azt kérdezd meg, amire tudni akarod a válaszát. Ha nincs számára mondanivalód, akkor miért szeretnél vele beszélőviszonyba kerülni?

Facebookon, gondolom, látszik rajtad, hogy van kapcsolatod. Semmi ciki nincs abban, ha írsz neki.

2011. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

persze, hogy tudnék mit írni :)

de minek, ha lesz pár nap múlva évzáró és úgyis találkozunk? Vagyis ő lehet, ezt gondolná :$

És nem szeretném, ha félreértené ezt, hogy most ilyen szimpi lett :D

2011. jún. 8. 19:53
 5/16 A kérdező kommentje:
most esett le, hogy mennyi hülyeséget mondtam neki :DD na mindegy, legalább mosolygott rajta :)))
2011. jún. 8. 21:37
 6/16 A kérdező kommentje:
na jó feladom. Egyre jobban tetszik és már nem bírok küzdeni ez ellen :((
2011. jún. 11. 22:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Helyes, legalább magadnak nem hazudsz. Ez az első fontos lépés.
2011. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
:/
2011. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
és a 2.? :$
2011. jún. 12. 15:27
 10/16 anonim ***** válasza:

A 2. az, hogy miután tudod, hogy tetszik neked a srácm meghatározod a célod és a stratégiád. Neked kell eldöntened, mit csinálsz, én csak két tippet írok. Választhatod bármelyiket, de mást is


A,

"Van egy párom, vele minden nagyon jó, sose hagynám el másért :) " Értékeled ezt a kapcsolatodat annyira, hogy a "hirtelen szimpi lett" srácot tudatosan leépíted magadban. A lehetséges mértékben kerülöd a vele való személyes kapcsolatot stb. Ennek a fiúnak a jelenléte veszélyt jelent a mostani kapcsolatodra. Egyfelől eltéríthet téged. Másfelől, ha nem is téríti el, a párodnak is működik a 6. érzéke, mégha nem is feltétlenül mutatja ki.


B

Utánajársz, hogy hányadán állsz ezzel a sráccal. Ha mondandód van neki, megmondod vagy megírod. Ha kérdésed van, megkérdezed. Alakalmat kerítesz rá, hogy kettesben legyél vele, és természetesen viselkedsz. Az önbecsapós "nem akarok semmit, csak barátkozni" helyett végre azzal a gondolattal a fejedben közelíted meg, hogy "tetszik nekem a srác, kiváncsi vagyok, hányadán állok vele". Sokmindent meg fogsz tudni. Lehet, hogy kerülni fog. Az is lehet, hogy jobban megismerve rájössz, hogy mégsem. Az is lehet, hogy kiderül, mégis ő az igazi. Sokminden lehet, de minél gyorsabban érdemes csinálnod, hogy az a sok szempontból kellemetlen átmeneti időszak minél rövidebb legyen, bárhogy is végződik.

2011. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!