Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Török pasiknál teljesen...

Török pasiknál teljesen természetes Hogy semmibe veszik, és csicskának tekintik a nöket?

Figyelt kérdés
Csak egy pèlda.dràga pàrom telef*osta a wc-t a peremèig.Leüvöltöttem a fejèt,Hogy az embereknek szokásuk Maguk után az ilyen dolgokat eltakarìtani.erre ö "te vagy a nö,az a dolgod Hogy eltakarìts a fèrjed utàn".köpni nyelni nem tudtam a sokkoló mondata után.tudom Hogy sok válaszadó Most lehurrog Hogy Minek nekem török pasas.Hanyagoljátok lègyszi az ilyesmi megjegyzèseket.

#férfi #lekezelès #lenèzès
2013. júl. 5. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig így jár az aki Török/arab/stb európai (néha emberi)normákat nem ismerőkkel kezd.

Dolgoztam arabokkal, ők a szaros wc papírt a wc-ben lévő nyitott szemeteskosárba dobálták. A kutyám tisztább, az legalább elkaparja.

2013. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igènytelen nèp ez már biztos.Jó ideje ismertem már.Mindig is ápolt,kulturált fèrfinak tünt.De elèg kulurálatlan,ès elèg akaratos,eröszakkal (lelki terrorral)többre Megy ùgy gondolja.Néha elèg butának tünik.De lehet Hogy csak egyszerüen olyan önfejü,amihez nem vagyok hozzászokva.
2013. júl. 5. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok boldogságot az ifjú párnak!

Nem egészen ezt akartam írni,csak freudi elszólás volt.

2013. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Araboknál igen, és sajnos a törököknél akadnak még olyanok, akik igen elvakultak még ezen dolgokban. Általában vidékiek, a nagyobb cárosokból származóak már civilizáltabbak. Vigyázni kell nagyon velük.

Ha lesz időd, nézd meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=l5k0Sub9kA0

2013. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen ez a törököknél természetes mivel a nő csak másodrangú személy a férfi után.Nem is lehetsz soha több nála...és igen elég "egyszerűek".Van bőven tapasztalatom velük,mivel jó pár éve külföldön élek és itt elég sok van belőlük,sosem kezdenék eggyel sem.
2013. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!