Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy jó bunkerunk és van...

Van egy jó bunkerunk és van egy gyerek akit ismerünk aki a haverjaival volt. Kiabáltunk neki viccből de csak a nevét. Odajött és megver engem is meg 1 haveromat is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi 13 évesek vagyuk aki megvert 16 a 3 haverja akikkel odajottek felnőttek voltak. És az egyik feldobta egy tetőre a sapkámat egyik másik meg levideózott minket telefonnal.

#megvertek-bunker-vicc-szekálás-verekedés-felnőttek-gyerekek-13-16
2013. máj. 3. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Jobb hazugságot nem tudtál volna kitalálni ?
2013. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te meg miről beszélsz milyen hazugság?
2013. máj. 3. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Mi köze van a kultúrához ennek a kérdésnek?
2013. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eleve ott sántít a kitalált történeted , hogy először odajött egy ember , utána meg már négyen mentek oda ( a gyerek , és három haverja ) .
2013. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó...... Tehát elősször csak ő jött oda és b***ott le egypárat. 10 perc után röhögve jött a haverjaival és akkor is megcsapkodott engem és akkor csapkodta meg a haveromat.
2013. máj. 3. 19:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmi köze nincsen egyéb kérdésre akartam menni gondolom fére kattintottam.
2013. máj. 3. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
máskor ne ordibáljátok a nevét mert menőnek akar tűnni a haverjai előtt.
2013. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ezt tettem volna ha mondjuk 13 éves kis taknyosok kiabálják a nevem akikhez amúgy semmi közöm nincs és ott vannak körülöttem azok az emberek akik idősebbek nálam és

ez azért így gázul jönne ki.

2013. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Balf@**ok... Megérdemeltétek, én is ezt tettem volna
2014. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!