Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van meg olyan anime/manga fan...

Van meg olyan anime/manga fan akit nem erdekel a k-pop/j-pop/j-rock meg a visual kei?

Figyelt kérdés

Nem tudok sokat ezekrol a dolgokrol, pl. a koreai fiubandakrol akikert sokan odaig vannak vagy magarol a stilusrol de igazabol nem is nagyon erdekel. :S Tudom nem kinezetrol kene itelkezni de ha mondjuk latom oket valahol mindig ilyen Justin Bieber meg One Direction szeru zenere asszocialok. Nem vonz kulonosebben hogy tobbet tudjak meg roluk...


Szinte az osszes anime kedvelo ismerosom tiszta k-pop manias lett, ezert kerdem, van meg akit nem "fertozott meg" ez a mania?



A kerdes nem cikizeskent vagy vitakelteskent lett kiirva, nem itelek el senkit akinek tetszik a koreai/japan pop es rock, csupan kivancsi vagyok hogy van-e mas is akit nem izgat ez a dolog.



2013. júl. 10. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
16-17 évesen sokszor eljártam egy anime rajongói klubba. Ott szinte minden lány a fanatikusa volt ezeknek, néhányunkat kivéve. De sosem néztek ezért ki minket, hisz ezen kívül még rengeteg közös téma volt. A klubb fiú tagjai közül pedig senkit sem hatottak meg ezek a dolgok (ahogy a yaoi semXD)
2013. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kameko-san ***** válasza:
engem csak a Jrock érdekel, de az is csak azért, mert alapból szeretem a rock zenéket. De j-rockból is inkább csak egy bandát szeretek. A többi engem sem érdekel, megvagyok az op-okkal meg az end-ekkel. :)
2013. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vannak, nagyon is sokan. Bár én nem tartozom közéjük.

Valóban elég szánalmas dolog tőled az, hogy kinézetről meg a fan táborról ítélsz meg egy zenekart. (mert valóban rohadt szánalmas a kpop-jrock-jpop fandom, de őszintén szólva például a Death fandom is nagyon gáz... ez nem a zenétől függ, idióták mindenhol vannak) De a legviccesebb az, hogy pont nem a Justin Bieber fanok, hanem a nagy rocker meg metálarcok szólnak le minden más zenét a sajátjukun kívül. (No offense, imádom a Nirvanat, Guns n' Rosest, Rammsteint stb.) Pedig pont, hogy nekik kellene a legjobban ignorálni a külsőt.

Minden zenének meg kell adni az esélyt, sosem tudhatod, hogy melyik stílusba szeretsz bele. Jó mondjuk a kpopot én sem szeretem, de jrockban és jpopban olyanok vannak, hogy összepisiled magad. Szintén szánalmas dolog elítélni egy egész ország zenéjét (főleg Japán esetében, aminek közel akkora zeneipara van, mint az USA-nak)


Nem akarom rádtukmálni, hogy márpedig neked ezeket imádni kell, de mint mondtam, az esélyt mindnek meg kell adni. Ki tudja, lehet te leszel a legnagyobb "fan".


Bocsánat a prédikálásért.

2013. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A yaoi az más téma, azt nyilván nem kell megnézned, hogy tudd, utálod :)
2013. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anime "fan" nem vagyok, de szeretek jópárat, mondjuk inkább csak a főleg (fiatal) felnőtteknek szóló, horror, pszicho-thriller, igényes cyberpunk és szürreális témájúakat, amikről az animefanok folyton írkálnak, azokról általában azt se tudom eszik-e vagy isszák (nyilván mert más nagyon más korosztály).


És az említett zenék baromira nem jöttek be, adtam nekik esélyt, de nagyon nem az én világom, és "Japán-mániás" se vagyok. Egy-két OST bejön mondjuk, de az nem az a kategória.

2013. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeretem az animéket, jpopot meg jrockot szívesen hallgatok, vannak nagyon jó együttesek, és az OST-ket is szeretem (Yuki Kajiura a kedvencem).

Ezeket a kpopos fiúbandákat viszont nem szeretem, nem is néznek ki jól, és kb. csak erre alapozzák a zenéjüket meg a táncra, nem a többire. Egy volt barátnőm anno elköltötte a lakásra félretett pénzének nagy részét, hogy kimenjen egy ilyen koncertre, és a barátjával is ezért szakítottak, mert annyira fanolta ezeket a kpop bandákat, hogy kissé elment az esze :D Ez egy elég szélsőséges eset, csak gondoltam elmondom érdekességképpen.

2013. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem se jönnek be igazán ezek a zenék, inkább csak az anime érdekel, úgy Japán se nagyon...

Egyedül a Hellsing és talán a Deadman wonderland OP-jai tetszettek, amúgy nem...

A yaoi-ról pedig szót se ejtsünk! -.-

2013. júl. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Én komolyabban egy darab JRock bandára vagyok beállva, de a vk-val meg Jpoppal sincs semmi bajom. A KPop az viszont nekem túlságosan mű... nem fikázni akarok, tényleg, de nekem az nem igazi zene, h összedobsz X darab fiút, írsz nekik pár számot, beléjük versz két táncot és kész. Fent említett bandában is azt szeretem, hogy maguktól írnak zenét, maguk csinálják a pvket és maguktól állnak ki koncertezni tehénjelmezben.


a yaoi meg... ehheheheeee ಥ‿ಥ

2013. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!