Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnak az átlagos...

Mit gondolnak az átlagos emberek az animefanokról?

Figyelt kérdés
nem kérek köcsög válaszokat, hanem hogy úgy tényleg mit gondolnak róluk és miért..

2012. okt. 7. 17:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
13%
hát hogy nem egyéniségek (mivel nem azok) bolondok (már bocsi)
2012. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
bolond lennék? :D de amúgy miért nem egyéniségek? :O
2012. okt. 7. 17:59
 3/35 anonim ***** válasza:
14%

Kb. ezek jellemeznek egy rajongót: gyerekesség, túlzásba viszik sokszor, nem utolsó sorban próbálnak utánozni japán kínai embereket, hol ott semmi közünk nincs hozzájuk


Én rettentően viccesnek tartom amikor egy korombeli srác vagy lány ilyenekért rajong. Semmi komolyság nincs benne

20/F

2012. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
hát...én nem tudom magamról hogy gyerekes és komolytalan lennék-e de én nem próbálom őket utánozni nyugi...:D Vagy hogy értetted az utánzást? :O
2012. okt. 7. 18:12
 5/35 anonim ***** válasza:
49%
azért nem kell keménykedi :D bocs
2012. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs benne semmi rossz, mert rajongani bármiért lehet / persze, elvakultság nélkül /. Nincs ezzel sem gond. Hobbyra mindenkinek szüksége van.
2012. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert feltett egy kérdést, még nem feltétlenül igazak rá a sztereotípiák. :D


Sokan hiszik, hogy mindenki, aki szereti az animéket/mangákat, az valami retardált, vinnyogó kis liba, pedig ez nem igaz. Mondjuk nyilván a kirívó példák a szembetűnőek, ugyan úgy, mint mondjuk a rockerekről is egyből egy bizonyos kép ugrik be az embereknek.


Én személy szerint szeretem az ilyesféle dolgokat, de a magyar animés közösségek nekem személy szerint nem állnak közel a szívemhez. Sok a 14 éves, visítozó kiscsaj, akik ismerik kb. a Narutot meg a Bleachet, de borzalmasan hangosak és úgy viselkednek, mint az idióták.

2012. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
utolsó: na van valaki aki nem ugy fogja fel hogy retardált vagyok...xDDD Persze ez nem azt jelenti hogy nem érdekel mások véleménye, de am énse vagyok oda a magyar közösségekért...:D
2012. okt. 7. 18:26
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
Azt,hogy ugyanolyan átlagosak,mint én,csak a makikat majmolják.
2012. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
37%
Én kicsit szánom őket. Olyan érzésem van velük kapcsolatban, hogy "nekik ez maradt".
2012. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!