Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivel üssem el az időt egész...

Mivel üssem el az időt egész nap a munkahelyen, mikor nincs munka?

Figyelt kérdés

Laborban dolgozom gyakorlaton és elég nagy pangás van, kevés mintát hoznak be, eggel 8-tól délután 4-ig kell ott lennem, és általában már reggel 9-10, max fél 11-re végzünk mindennel. Hazamenni nem lehet, de azért elmászkálhatunk boltba vagy ilyesmi.

Most a napokban olvastam, de attól is csak úgy bepunnyadunk:/

Semmi segíteni való nincs, óránként körbejárunk, hátha akad vmi mosgatni való vagy akármilyen munka (esküszöm örülök ha vki leejt vmit és fel lehet söpörni, mert legalább azzal is tellik az idő).

Mit lehet még csinálni szeritnetek? Gondoltam vizsek tanulnivalót, de így vizsgaidőszak után vhogy nincs kedvem már tanulni:(


2013. júl. 10. 22:29
 1/4 anonim válasza:
én is ezen agyalok, mert hasonló körülmények között melózok... hamar végzek, és nem engednek el :/
2013. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( De amúgy ez borzasztó, mert méglassabban telik az idő és esküszöm jobban lefáradok, mintha egész nap robotolnék. Már a kertben is szétnéztem, minden fát megnéztem, az egész épületet körbejártam:D semmi használható ötletem sincs
2013. júl. 10. 22:34
 3/4 anonim válasza:
Kártyázni ? telón filmet nézni? tök rossz kehet :s festô szakmán gyakorlaton nem volt semmi munka ës teremben kellett 5-6órát ülni. :s
2013. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Folyamatosan nyelvet tanulok a munkahelyemen, dalszöveget fordítok, és olvasok. Sok könyvet kiolvastam köszönhetően a munkámnak. Engem nem untat, lehet érdekesebb könyvet kéne választani:)
2013. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!