Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem, elveszí...

Mit tegyek? Úgy érzem, elveszítettem önmagam!

Figyelt kérdés
A volt barátommal május elején szakítottunk, a sok együtt töltött idő megmérgezte a kapcsolatunkat. Én nagyon szerelmes voltam belé, nekem borzasztóan fájt, hogy elveszítettem. Ő hamar tovább lépett, már van is egy barátnője, egy hónapja együtt vannak és nagyon boldogok. Nekem azóta se sikerült, próbálom feldolgozni, hogy már nem vagyunk együtt, de nagyon nehéz egyedül... Anyámmal nagyon rossz a kapcsolatom, vele nem tudok ilyenekről beszélni, apukám meg külföldön él, és nem beszélünk túl gyakran. Próbáltam különböző dolgokkal (alkohol, drogok) elfelejteni őt, de amint elmúlik a hatásuk, érzem hogy hiányzik. Pótolhatónak és jelentéktelennek érzem magam, régebben pedig mindig vidám és jó kedvű voltam, nem tudom hova lett a régi énem. Mit tegyek, hogy ismét olyan legyek mint régen? Már nagyon szeretnék kilábalni ebből az állapotból...
2011. jún. 26. 12:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
17/L
2011. jún. 26. 12:05
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagy, előtted az élet! Csinálj olyan dolgokat, amiket eddig nem csináltál, de szeretted volna (mindegy mi az). Drog, alkohol csak ront a helyzeten, felejtsd el.
2011. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol, és a drogok nem oldanak meg semmit, csak tönkre teszed magad. Egy srác sem ér ennyit. Most talán nehéz, de idővel te is túl fogsz lépni rajta. Rengeteg apró örömöt tartogat az élet, és, ha összeszeded maga (egyéb mérgező segítség nélkül), észre fogod venni őket.

Ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj privátot.

2011. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

17 évesen még előtted áll az egész életed. Annyi fiú lesz még (na jó nem kell túl sokra gondolni de lesz még pár rajta kívül), akivel szakítani fogsz míg végül találsz valakit aki mellett lehorgonyzol.

Nem érdemes egy pasi miatt sem ennyire önpusztító életet élned(drog , alkohol).

Szakítottatok-ez annak a jele, hogy ezek szerint nem őt adta neked az élet, hanem valaki mást.

2011. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
én is éltem hasonló szerekkel ha sz@r kedvem volt vagy ilyen problémám volt mint most neked. aztán egyszer csak azt vettem észre hogy már nem tudok meglenni nélkülük a mindennapok rutinjává vált a fogyasztásuk. ha folytatod akkor veszíted ez igazán önmagad. persze pillanatnyilag jó, aztán másnap rájössz hogy még sz@rabbul vagy mint előtte.próbáld ezeket az anyagokat mellőzni és valami célt kitűzni. amint új dolgokra kezdesz fókuszálni az önbizalmad is visszajön és így egy új kapcsolat is kialakulhat. bár nehéz elindulni, de próbáld összeszedni magad.
2011. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem legcélszerűbb lenne neked is belekezdeni egy új kapcsolatba. Hatásosabb mint az alkohol és társai.
2011. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy majd jön más, csak fáj hogy így alakult. Két évig voltunk együtt, egy év után szakított velem, hogy nem szeret, és pár hónappal később felkeresett, azt mondta szerelmes, és velem akar lenni. Én pont akkor felejtettem el őt, már lemondtam arról, hogy valaha is együtt leszünk, amikor ismét felbukkant, és én hülye összejöttem vele. Aztán most megint szakított velem... :(
2011. jún. 26. 12:20
 8/13 A kérdező kommentje:
Új kapcsolatba nem akarok belekezdeni, ha valakit nem szeretek, nem tudok úgy együtt lenni vele, hitegetni meg senkit nem akarok...
2011. jún. 26. 12:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

:O Végre valaki belátja, hogy nem egészséges folyton egymás nyakán lenni.:D

Egy darabig biztos szar lesz még, de gondolj arra, hogy ő már tovább lépett.

aki idősebb, legalább is tapasztaltabb és túl esett már ilyenen mint te(pl. én is.:D), az tudja, hogy az eleje nagyon nehéz, de idővel jobb lesz, és találsz mást.:)

2011. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer is pofára ejtett, és te még mindig utána vágyakozol? Sose értettem meg ezt a csajokban.
2011. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!