Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen véleményen vagytok...

Milyen véleményen vagytok erről a "pap + srác" esetről?

Figyelt kérdés

Ahogy hallom, olvasom, alapvetően két nagy tábor van:


1, azt a mindent, nagyon durva, hát örökre elbvesztette a hívők bizalmát és vége


2, aztán nem is olyan kevesen vélekednek úgy, hogy a pap is ember, aztán hagyjuk már a cirkuszt ..


Ti mit szóltok erről az esetről ill. erről a jelenségről (ami nem is olyan ritka)?


(aki nincs képben, arról a papról van szó, aki egy prosti sráccal lakott együtt ha jól vettem ki, de az tuti, hogy pénzért sexelt vele, aztán a prosti srác meg elég sok mindent felvett a telefonjával bosszúból, kamerára mert a pap nem fizetett neki :-D - látjátok, már a papok is átcseszik az embert ... na jó, ez poén, bár most igaz)


2009. okt. 20. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
akár pap, akár nem pap, aki ilyet csinál az egy utolsó féreg...az én szememben nem ember
2009. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint hogy érted? ne viccelj, akkor nemsok ember van a te szemedben .... hiszen felmérések szerint az emberek igen nagy %-a jár prostikhoz (legyen az lány vagy fiú)
2009. okt. 20. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

még az elfogadható, hogyha valaki kipróbálja és ellenkező neművel, egyszer... de gondolj már bele, egy férfi prostival férfi létére? kész fertő... már akkor inkább az egymás kezét fogva sétáló meleg párok, de azok legalább csak egymással vannak, normális párkapcsolatban...

és amúgyis... a szex, két ember testi kapcsolata nehogy már a pénzről szóljon! akkor már inkább egy sima szeretői kapcsolat, de ne pénzért és ne prostikkal... aki ilyenre vetemedik az az én szememben nem ember...

2009. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem fura, hogy inkább ez, mint a házasság.
2009. okt. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Az egyházi személyek elég gyakran visszaélnek hatalmukkal. Pont mint bárki más.
2009. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na igen, sokan mondják is, hiogy a frásznak kell tiltani egyáltalán a cölibátust is szegény papoknak, aztán kapásból nem lenne ennyi botrány, mert hát valljuk meg, szinte folyamatosan hallani hol itt hol ott hasonéó esetekről. Szóval ők is emberek, csak lehet h ez a pap is azért lkeresett magának prosti srácot, mert úgynevezett normális kapcsolatban mégse élhet, azt észre vennék. Bár azt nem értem, hogy állítólag ez a prosti srác is már egy ideje a pappal lakott.

Hát kérem, ilyen eza világ, azért pap vagy nem pap, úgy tűnik az ösztönökkel nem lehet mit kezdeni hosszú távon :D


Mondjuk én is nem olyan rég meghaltam a röhögéstől, mert volt anno egy gimis évfolyamtársunk, aki meleg volt, aztán pap lett, na és nemrég megtalált az iwiw-en, elkezdtünk levelezgetni, kivel mi van, na aztán meséli nagy őszintén, hogy már jó ideje egy közepes város egyik templomának plébánosa pár éve és egy sráccal él együtt :-D Na kérem szépen .... szóval nem olyan nagy csoda, csak tényleg kérdés, hogy ez a nagy tiltás értelmes-e ...

2009. okt. 21. 07:21
 7/7 A kérdező kommentje:

00:29

na de ebben az esetben hogyan élt vissza milyen hatalommal? ezt nem értem most :(

2009. okt. 21. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!