Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert van annyi roszindulatu...

Miert van annyi roszindulatu ember magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Mas orszagokban nem tapasztaltam ennyi bunko embert mint itthon, miert van ez, miert lettek az elmult 10-15 evben ilyen gorombak az emberek? Vannak nalunk roszabb helyzetben levok is es megsem ilyenek....

2013. júl. 19. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Turáni átok
2013. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elmult 15 evben???? Erdekes. En nem hiszek az atokban, en miert nem vagyok rosszindulatu, segitek masokon ahol tudok, pedig nem vagyok gazdag, sot, eleg szegenyen elek, nem nyomorban , de szegenyen.Rajtam nem fog az atok??? Vagy megis kire hat az atok??? Szerintem valami mas lehet..
2013. júl. 19. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
A világon mindenütt vannak rosszindulatú emberek. Te most Magyarországot hoztad fel, mert ott élsz, ott tapasztalod. Én Angliában élek lassan 10 éve, és itt is döbbenetes mennyi rosszindulatú ember van.. Szóval ez nem magyar átok..
2013. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az még semmi, hogy rosszindulatúak, de a többség hülye is.
2013. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Itt legalább az emberek nem olyan csúnyák mint Angliában.
2013. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!