Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az a kérdésem hogy emos...

Skizo111 kérdése:

Az a kérdésem hogy emos vagyok de hogy mondjam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés
16/l
2013. júl. 23. 08:23
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs emo*
2013. júl. 23. 08:26
 2/10 anonim válasza:
100%
Jaj, ne már... Egy 16 éves mit tudna már még arról, milyen az élet. Nem szerettem sosem az ilyen letargikus fiatalokat. Ott van előttetek az egész élet, és ilyen baromsággal foglalkoztok. Miért nem mész ki a barátaiddal kézizni, csatangolni egyet? Az emo korszaknak vége, abban a minutumban, amikor az a német silágy Tokio Hotel gárda eltűnt a süllyesztőben (legalábbis nem majmolják már őket). Hullócsillag már ez, múltja a divat egyik formájának. Ma az SZTK keretes szemüveg és a hajléktalan szerkó a menő, Törpapa sapkával. Hajrá hozzá. : )
2013. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Az valami betegség? Vagy mit kell ezen elmondani?
2013. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Sz@r vagy kérdező :DDD Ez már nem divat...


Jól írták feljebb... vegyél most esztékás szemüveget, meg legyen zsíros a hajad, most ez a menő, te selejt.


Mindig is bírtam az ilyen jellemtelen embereket, akik mindig valamilyen stílust majmolnak... mert ugye, ők maguk egy nagy semmik. :)

2013. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de hát ha egyszer ez a jön be ? akkor ? nem kell egyböl szidni az embert ha nem tetszik majd válaszol egy normálisabb..
2013. júl. 23. 09:52
 6/10 anonim válasza:

Utolsó. Eléggé kemény voltál hozzá. Ne csináld, mert felvágja az ereit... :D


De most komolyan, kérdező. Ne így próbálj meg egyedi lenni. Az, hogy mások véleményére adsz, csak te leszel tőle megkeseredett ember, és fog ilyen hülyeségeket csinálni, mint amit az "emo-sok" szoktak. Ez a divat csak arról szól, hogy rúgkapálva próbálkozol azért tenni, hogy kitűnj a tömegből, te legyél a középpontja, körülötted forogjon a Föld. De ez nem így van.

2013. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem én nem vagyok érvágos de nem is akarok a föld közepén lenni én csak egyerüen ezt a stilust szeretem..ennyi
2013. júl. 23. 10:01
 8/10 anonim válasza:
Akkor áldásom rád. :D
2013. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy mondd el? Hát nem látják rajtad? Aki "emós", azon egyből látszik (egyik szeme sír, a másik haj...).

Ha meg még nincsenek ilyen cuccaid, akkor elmentek vásárolni és keresel. Ha anyukád megkérdezi, hogy miért ilyen fekete, akkor elmondod, hogy neked ez tetszik. Ez nem egy olyan dolog, amit be kell jelenteni, mint mit tudom én az eljegyzést...

2013. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen elmondani? Azér 16 évesen lehetne több eszed..
2013. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!