Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MIért ilyenek velem a barátnőim?

MIért ilyenek velem a barátnőim?

Figyelt kérdés

16/L

A barátnőim h*lyének tartanak, mert nekem bejönnek a tetovált, piercinges fiúk. Volt már 3 barátom. Az egyik punkos volt, de ő nem hanyagolta el magát. A második egy rocker volt, vagy hát így hívta magát. A harmadik gothicus stílusó volt. Semelyik barátnőmnek sem tetszettek, mert szerintük bunkók és nem illettek hozzám. Mert szerintük én egy Barbie baba hasonmás vagyok csak barnában. Állandóan cseszegetnek, hogy haggyam el a mostani barátomat, mert egyszer még megjárom vele. Hát egyszer jól megütött. De én szerintem szeretem őt vagy hát nem tudom. De ha elhagyom akkor lehet, hogy megver. Ők szeretnék ha összejönnék az egyik iskolai újságíróval.

Miért nem tudják elfogadni, hogy én vonzódok az ilyenekhez vagy csak meg akarnak védeni?


2013. júl. 27. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a "Hát egyszer jól megütött" nem hangzik valami biztatóan. Vagyis egyenesen megmondva, hagyd ott a francba. "De szerintem szeretem őt vagy hát nem tudom." Ha szeretnéd, nem kételkednél egy percig sem.
2013. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, ne azzal jöjj össze, akivel a barátnőid akarják, hanem azzal, aki neked tetszik. Csak kerüld az agresszív fiúkat.
2013. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos csak ilyenekkel jövök össze:S
2013. júl. 27. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:

"Miért ilyenek velem a barátnőim?" "Hát egyszer jól megütött."

Nem értem, hogy mi a kérdés...

Azért cseszegetnek, hogy bunkó a barátod,mert és most figyelj, jön a lényeg: egy bunkó a barátod. Sőt nem csak bunkó, hanem gyökér is. És mivel a barátnőid, jót akarnak neked. Nem bírják szó nélkül nézni, hogy egy szerencsétlen idióta vagy, aki tűri, hogy megüssék. Menj el gyorsan pszichológushoz, derítsétek ki, hogy miért nincs egy deka önbecsülésed sem, és dolgozz rajta, hogy kikecmeregj az idióta státuszból. Mivel így jó eséllyel egyike leszel azoknak a nőknek, akiket majdani férjük alaposan agyonver a szerelem nevében. Remélem sikerült rád ijesztenem. Üdv.

2013. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért nem hagyom:S Visszaszóltam neki, akkor megis védett az a fiú akit kinéztek nekem. Sajnos verekedés lett belelő. Már eleve is a barátom pikkel rá mert megvédett engem és most, hogy ott hagynám őt és mondjuk vele járnék akkor mégrosszabb lenne nem csak engem hanem őt is megvágná:S
2013. júl. 27. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hagynád, akkor elhagynád. Vele vagy, tehát hagyod.
2013. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint az óvodában, nevetséges.
2013. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szakíts vele, azután beszélj a bnőiddel, hogy igazuk van,ők meg helyeselnek majd, meg tudtam, meg minden. Lehet hogy az ilyen pasik jönek be neked, de először jól ismerd meg mert utána ezek is lehetnek a szüleményei.
2013. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!