Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőim nem a barátnőim...

A barátnőim nem a barátnőim többé? Nem érdeklődnek utánam és nem is foglalkoznak velem mert szerintük én egy gyogyós vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azért kerülnek mert nem vagyok bulizós nemvagyok szerelmes senkibe nincs barátom nem sminkelek ergo csak tanulni tudok... Emiatt nincsenek is barátaim? Tény hogy szinte csak tanulok de szoktam zenét hallgatni meg táncolni meg énekelni és hülyéskedni is de olyan rossz hogy egyre többet egyedül vagyok és ezt nemakarom
2012. aug. 13. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ezek sose voltak azok. örülj, hogy megszabadultál tőlük
2012. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Többé? Nem is voltak azok.

De teljesen különböző személyiségetek van, így nem csoda, hogy nem működik a dolog.

2012. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek soha nem voltak barátnők. A barátságnak pont az lenne a lényege, hogy megoszthatod vele az örömödet, a bánatodat. Valószínű, hogy nem jó helyen kerested őket.

Kitartást, lesznek még igazi barátnőid.

2012. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!