Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kirúgtak a munkahelyemről?...

Kirúgtak a munkahelyemről? Hogyan kell ilyenkor bosszút állni a főnökön, hogy belegebedjen?

Figyelt kérdés

Nem voltam neki szimpatikus az elejétől fogva, sokkal többet és jobban dolgoztam mint mások, de mégis elejétől kezdve pikkelt rám. Folyton kereste az alkalmat, hogy kitehessen. Ilyenkor hogyan illik ezt ,,viszonozni"?

Van egy nagyon jó barátom, már külföldön van, de előtte 3 munkahelyről rúgták ki, jól menő cégektől. Mind a három főnöke autóját jól helybenhagyta, kiszúrt gumik, kitört ablakok, szanaszéjjel karcolva, kalapáccsal összetörve. Tegyem én is ezt, hátha elégtételt kapok kicsit (tudom nem hozza vissza a munkahelyemet)? Vagy valami jobbat eszeljek ki?


2013. júl. 27. 16:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem igen kérdezősködnek. Ha nem tudják, hogy ki verte széjjel az autót, akkor a régi munkáltató úgysem fog bemártani. Neki nem érdeke ez, ha nem tudja, hogy én mit tettem.
2013. júl. 27. 18:05
 12/22 A kérdező kommentje:
Na jó, nagylelkű leszek és most az egyszer nem bántom.
2013. júl. 27. 18:08
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsoda hogy kirúgtak, amekkora egy gyökér vagy :D
2013. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy megveressen a főnök azokért a gumikért.
2013. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Neki nem érdeke ez, ha nem tudja, hogy én mit tettem.

Nehogy azt hidd,ő meg így áll bosszút,hogy jól lejárat.

2013. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

Szia !


Jó felé kapiskálsz eszelj ki valami jobbat, ez pedig az hogy minél előbb keresel másik munkahelyet ahol azon vagy bedolgozod magad és amit rosszul csináltál az új helyen másképp fogod.

2013. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akit már 3 helyről rúgtak ki jól menő cégektől, az már nem véletlen... egyet elhiszek, hogy a főnöke kicsinálta, a 3 már jelzés, hogy talán nem a munkaadókkal van a gond.

A rongálás után meg egyértelmű, hogy buggyant, nem véletlenül szabadultak tőle.

2013. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Na-na.


Nehogy már ti olyan szentek legyetek, hogy minden munkahelyeteken fullra meg van veletek elégedve a főnök.

2013. júl. 27. 19:24
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, engem még nem rúgtak ki sehonnan a 20 év alatt, eddig mindig én léptem le. Azt nem mondom, hogy mindenhol mindenki maradéktalanul elégedett volt velem, de a kirúgásig nem jutottunk el.


Amúgy ismerek olyan esetet, amikor valakit szerintem nem jogosan rúgtak ki - de ez egy eset volt. Akit viszont 3 helyről is elzavarnak, azzal már valami probléma lehet. És az, hogy ilyen kicsinyes bosszút áll, az mindent elmond róla. Ha a barátnője elhagyja, akkor azzal mit csinál?????

2013. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kell kicsinyesnek és szaralaknak lenni, hogy egy tönkretett autótól érezd magad jobban? Ne válaszolj, költői kérdés volt.
2013. júl. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!