Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kirúgtak a munkahelyemről,...

Kirúgtak a munkahelyemről, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sosem voltam szimpatikus a fönöknek és kirúgott azzal az indokkal hogy leépítés van. Az egyik barátom azt mondja indítsak pert ellene a másik meg azt hogy próbáljam pozitívan felfogni mert sok lehetőség van az életbe.
2013. júl. 18. 17:29
 1/7 anonim válasza:
velem is pont ugyan ez történt azota is munka nélkuli vagyok. Sajnos nem tudsz mit tenni. A perrel meg mit érsz el? Ha megis nyered és vissza vesznek akkor folyton cseztetni fognak.
2013. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MrPifta ***** válasza:
örülj neki, hogy ott lehettél, és most lehetőséged van egy még jobb munkahelyet találni!
2013. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A perrel semmire sem mész mert a kisvállalkozókat is jó ügyvédek védik, plusz simán megtudják mondani az okát hogy miért rúgtak ki és az lehet ok rá.

Engem például azért rúgtak ki mert nem volt pénze a munkahelyemnek hogy alkalmazzon és hármunkat vágtak ki, mert mivoltunk a legfiatalabb dolgozók, mármint azok közt akik a legkevesebbet dolgoztak ott.

Engem például a főnököm nagyon visszasírt mert tényleg mindent megtett azért hogy bevágódjon a nagyfőnöknél hogy hagy maradhassak, de a többi kollégával sem szúrhatott ki mert nem volt olyan akinek a helyére feltudott volna venni, csak egy lett volna de abba a munkakörbe nem volt képzettségem sajnos.

Ez van, kirúgtak tudomásul kellett ezt venni, a nagyfőnök engem sosem látott nem is ismert őt hiába tudta a főnököm meggyőzni ő sem tudott mit csinálni és valahogy igazságot kellett tenni mert mindenki jól dolgozott ott és valahogy dönteniük kellett.

Találtam már azóta másik munkahelyet igaz 10 hónapomba tellett sajnos de még fiatal voltam könnyebben megtudtam lenni, de végül találtam ahol nem olyan jó a helyzet sajnos de nem vagyok rosszba a főnökeimmel ami nagydolog.

2013. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Keresnék másik munkahelyet...
2013. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Elfogadnám a tényt, mert a valóságot tagadni ésszerűtlen és nem eredményez sem visszaható, sem előremutató változást. Aztán keresnék másik munkahelyet.

2013. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irány külföldre, talán ez az egyetlen jó megoldás. Mai ajánlatom: Németo., Ausztria, Anglia, Olaszo.
2013. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, irány külföldre. De előtte gyújtsd fel, öntsd le fékolajjal, szúrd ki a kerekeit, törd ki az ablakait a főnököd autójának. Nekem egyik nagyon jó barátom, mikor kirúgták, folyton ezt tette. 3 szor járta meg az aktuális főnöke így, a sok milliós autóját mindig jól helybenhagyta. Persze ettől nem lesz munkahelyed, de veszel egy kis elégtételt.
2013. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!