Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kirúgtak a munkahelyemről?...

Kirúgtak a munkahelyemről? Hogyan kell ilyenkor bosszút állni a főnökön, hogy belegebedjen?

Figyelt kérdés

Nem voltam neki szimpatikus az elejétől fogva, sokkal többet és jobban dolgoztam mint mások, de mégis elejétől kezdve pikkelt rám. Folyton kereste az alkalmat, hogy kitehessen. Ilyenkor hogyan illik ezt ,,viszonozni"?

Van egy nagyon jó barátom, már külföldön van, de előtte 3 munkahelyről rúgták ki, jól menő cégektől. Mind a három főnöke autóját jól helybenhagyta, kiszúrt gumik, kitört ablakok, szanaszéjjel karcolva, kalapáccsal összetörve. Tegyem én is ezt, hátha elégtételt kapok kicsit (tudom nem hozza vissza a munkahelyemet)? Vagy valami jobbat eszeljek ki?


2013. júl. 27. 16:12
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ha a barátnőm elhagy, az nem kiált vérbosszút, de a munkahely az komolyabb dolog, ott megtorlást kell alkalmazni szerintem.
2013. júl. 28. 11:12
 22/22 Csicsikusz válasza:

Összetörheted a vilag összes fönökének a kocsijàt azzal sem érnél semmit. igazából A főnökök is csak beosztottak a cégeknél, ők is szabvanyokat követnek, szabályokat tartanak be veled és ezt élvezik is.

Amit most fogok írni azért sokan bolondnak , agyilag sérültnek stb.. tartanak majd, velük nem igazán törődök, annyit érnek amennyit a kommenjeik.

A hiba magával az egész rendszerrel van. ennek Teljesen a fordítottja szerint kellene élnünk.

Mindegy hogy hová méssz dolgozni, amíg a pénzt hajszolod, azzal igazából embertársaid ellen dolgozol. Ez egy őrült és gyilkos gondolat, amivel A főnökök nem biztos, de cégvezetők ezzel teljesen tisztában vannak.

Figyelj. A munkahely 3 dolog miatt van. hogy Elvegye az idődet, a kedvedet, és hogy hulladékot termeljen, a pénz amit érte kapsz, az államtól van. Ez Mindenhol iģy van az egész vilagon. a szabályok, a pénz a media, a cégek vallasok stb közös nevezők. Tehat ha mar itt tartunk, egy kalap alá vonhatjuk Az egészet

Az összes gyár szandékosan haszontalan hulladékot termel. Te aztan meg elhiszed hogy jaj a túlnépesedés megfullasztja a földet. Én ujzélandon segítek farmon etelért es szállasért cserébe és már nem erdekel a pénz, lehetsz gazdag

2020. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!