Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy elméletem, miszerint...

Van egy elméletem, miszerint a télapó létezik. Szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Tehát a mikulás, annak idején élt, és jótékonykodott. Azonban egyszer volt akkoriban egy napkitörés, vagy valami hasonló, ami feltépte a téridőt, és egy hasadék beszívta a mikulást, és így a télapó a párhuzamos univerzumok között megrekedt. Ez a kitörés karácsony tájt volt, és ennek még a mai napig is "vizhangja" van az univerzumban, vagyis minden szenteste meglazul a hasadék, és a télapó át tud jönni a mi időkeretünkbe, de nem teljesen, csak részben. Ez teszi lehetővé, mivel fizikailag nincs teljesen itt, hogy repüljön a szarvasaival, és időn kívül ajándékokat vigyen a gyerekeknek.


Azonban, ha nem tér vissza a hasadékba annak bezáródása előtt, akkor az eltűnik, és egy örökkévalóságig meg lesz rekedve a mikulás abban a köztes időben, ahova kitud lépni a párhuzamos univerzumok közül egy éjszaka erejéig.


És mivel az idő múlásával egyre kisebb ideig tud félig a mi idősíkunkon létezni a mikulás, ezáltal egyre kevesebb gyerekhez tud eljutni, és emiatt nem hisznek benne már sokan. de én hiszek, és sztem ez az elmélet ad alapot hitemnek!


szerinted?


15f



2013. júl. 29. 20:08
1 2 3 4
 1/31 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Szerintem is az elméleted ad alapot a hitednek.

2013. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2013. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen logikus és meggyőző. Hova küldjem a tizedet?
2013. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Jó, jó, de mi történt a manókkal?
2013. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
nem tudom. lehetséges, hogy a manók a köztes univerzumokban élő őshonos lények?
2013. júl. 29. 20:20
 6/31 anonim ***** válasza:
Zseniális!
2013. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
ez NEM hülyeség. oké? nekem nagyon fontos.
2013. júl. 29. 20:28
 8/31 vagyokakilehetek ***** válasza:
16%

állj le a drogokkal és az alkohollal.

és egyből értelmes dolgok járnak az agyadba majd.

2013. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
20%

Érdekes és ötletes mese, de te sem veszed ezt komolyan, ugye?

Az ajándékokat a szüleid veszik meg a boltban, majd ha neked is lesz gyereked, akkor meg te fogod neki adni az ajándékokat. Én erre hat évesen jöttem rá, mint a gyerekek 99.99%-a.

2013. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez így van, de van olyan ajándékom amit nem anyumtól és apumtól kaptam. ez 100% és ők sem értik kitől. tehát igen is jött hozzám a mikulás, és kaptam egy faragott kis szobrot, és ezért TUDOM hogy létezik, és akár ez igaz is lehetne:)
2013. júl. 29. 20:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!