Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy elméletem, miszerint...

Van egy elméletem, miszerint a télapó létezik. Szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Tehát a mikulás, annak idején élt, és jótékonykodott. Azonban egyszer volt akkoriban egy napkitörés, vagy valami hasonló, ami feltépte a téridőt, és egy hasadék beszívta a mikulást, és így a télapó a párhuzamos univerzumok között megrekedt. Ez a kitörés karácsony tájt volt, és ennek még a mai napig is "vizhangja" van az univerzumban, vagyis minden szenteste meglazul a hasadék, és a télapó át tud jönni a mi időkeretünkbe, de nem teljesen, csak részben. Ez teszi lehetővé, mivel fizikailag nincs teljesen itt, hogy repüljön a szarvasaival, és időn kívül ajándékokat vigyen a gyerekeknek.


Azonban, ha nem tér vissza a hasadékba annak bezáródása előtt, akkor az eltűnik, és egy örökkévalóságig meg lesz rekedve a mikulás abban a köztes időben, ahova kitud lépni a párhuzamos univerzumok közül egy éjszaka erejéig.


És mivel az idő múlásával egyre kisebb ideig tud félig a mi idősíkunkon létezni a mikulás, ezáltal egyre kevesebb gyerekhez tud eljutni, és emiatt nem hisznek benne már sokan. de én hiszek, és sztem ez az elmélet ad alapot hitemnek!


szerinted?


15f



2013. júl. 29. 20:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
39%
járt nálad a mikulás? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD összeszarom magam haver ilyet még nem nevettem bocsi :D elkell ismerni tényleg jó a fantáziád de ne keverd már össze a valósággal...jól kitaláltad de akkoris hülyeség :D meg a narnia létezik? xD ne csináld már......szerintem ezt te se gondolod komolyan majd van egy beszélő oroszlán nem? -_- meg zombie-k is léteznek nem? szerintem veled nincs minden rendben nem ilyen mese világban kéne élned 15 éves létedre!!!!
2013. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
100%

Ha esetleg én rendezném a következő Star Trek filmet, akkor szívesen látnálak a stábban.

Mint ötletadó és forgató könyvíró. :)

2013. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Cseréljük ki a Télapót Istenre, a 15f-et egy felnőtt emberre és máris megkapjuk az átlagos hívők gyakorikérdését.
2013. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
a Miki létezik de a napkitöréses cucc eszméletlen nagy hülyeség.
2013. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Sokat gondolkozhattál ezen az elméleten. De miért fontos ennyire, hogy ilyen sok időt szántál rá? Miért van szükséged a télapóra, Narniára és egyebekre? Nincs mibe kapaszkodni, egyedül maradtál? Nincsenek barátaid? Egy kellemes délutánt a haverokkal a télapó nélkül is lehet élvezni.


Annak az esélye, ami leírtál 1 a millióhoz. Te mégis ezt az alig valószínű dolgot tartod igaznak, anélkül, hogy bármiféle bizonyítékod lenne rá. Ebből is az látszik, hogy igazából nem számít, hogy létezik e vagy sem, mert egyszerűen szükséged van rá, hogy számodra létezzen. Kérdés az, hogy miért?

2013. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
alapíts vallást erre meg pár hasonló teóriádra és söpörd el L. Ron Hubbard ot... (sci-fi ben jó a gyerek de nyitott egy egyházat (szcientológusok)akik rosszabbak mint a cia meg a kgb együtt és a Hubbard által írt amúgy tűrhető könyveket valóságnak hiszik és nem lehet kilépni és a vagyont elviszi az emberektől meg cégektől az egyház.) én támogatlak.
2013. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. ha mégse tetszik az ötletem, állj le az LSD, MESZKALIN és PSZILOCIBIN fogyasztásával. (:
2013. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Te szerintem a buliban belekevertek valamit az italodba. Bevagy szivvvvvva!

Ja és majd ha lesz gyereked ne vegyél neki ajándékot a mikulás úgy is meghozza. Azt hiszem megfog utálni téged. És hiszel a Fikulásban? Elmesélek egy történetet. Ja bocs inkább nem.

2013. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
De ha a mikulás csak félig van itt, és ezért tud röpködni meg minden, akkor hogy tudja kiszállítani az ajándékokat? Mert az ajándékok nem csak félig léteznek, hanem teljesen és így nem hozhatók összefüggésbe a csak félig létező mikulással!
2013. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Húúú te nagyon okos lehetsz ha ezt mind magadtól találtad ki amúgy tök ésszerű ha belegondolok lehetséges is wow tényleg csak 15 éves vagy?
2014. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!