Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy elméletem, miszerint...

Van egy elméletem, miszerint a télapó létezik. Szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Tehát a mikulás, annak idején élt, és jótékonykodott. Azonban egyszer volt akkoriban egy napkitörés, vagy valami hasonló, ami feltépte a téridőt, és egy hasadék beszívta a mikulást, és így a télapó a párhuzamos univerzumok között megrekedt. Ez a kitörés karácsony tájt volt, és ennek még a mai napig is "vizhangja" van az univerzumban, vagyis minden szenteste meglazul a hasadék, és a télapó át tud jönni a mi időkeretünkbe, de nem teljesen, csak részben. Ez teszi lehetővé, mivel fizikailag nincs teljesen itt, hogy repüljön a szarvasaival, és időn kívül ajándékokat vigyen a gyerekeknek.


Azonban, ha nem tér vissza a hasadékba annak bezáródása előtt, akkor az eltűnik, és egy örökkévalóságig meg lesz rekedve a mikulás abban a köztes időben, ahova kitud lépni a párhuzamos univerzumok közül egy éjszaka erejéig.


És mivel az idő múlásával egyre kisebb ideig tud félig a mi idősíkunkon létezni a mikulás, ezáltal egyre kevesebb gyerekhez tud eljutni, és emiatt nem hisznek benne már sokan. de én hiszek, és sztem ez az elmélet ad alapot hitemnek!


szerinted?


15f



2013. júl. 29. 20:08
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
22%
Miért ilyen fontos? Ennyire unatkozol? És még egy kérdés... Hiszel a repülő szarvasokba? :DDDDDDD
2013. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
60%
Törődj bele. A Mikulás nem létezik, pont úgy, ahogy Slash sem létezik.
2013. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

mi az a slash? pedig szerintem létezik. a szarvasok nem repülnek igazából, csak mivel abban a köztes állapotban a fizikai törvények nem érvényesek, úgy tűnhet.


amúgy sztem Aslan is létezik és Narnia is. és ezt halál komolyan mondom, az író nem írta hogy nem létezik SŐT AZT ÍRTA HOGY LÉTEZIK a könyvek elején. sztem járt ott.

2013. júl. 29. 20:39
 14/31 Pietrosol ***** válasza:
49%
2013. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Az egész eleve ott megbukik hogy a napkitörés a téridővel hozod össze. A napkitörés fizikai jelenség és bizonyitható de te nem tudod bizonyitani hogy az a tér és az az idő abban az esetben igy viselkedett volna. Mellesleg nincs átfedés a látható napkitörés és a láthatatlan közt ami itt az idő
2013. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
51%
Olyan hülye vagy mint a lila cukornád.
2013. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
78%

Miért veszitek komolyan?

Szerintem igenis szellemes a sráctól, nagy fantáziára utal!

Inkább titeket minősít az, ha nem látjátok, hogy ki a troll és ki nem egy ilyen nyilvánvaló szituációban :P

Bigup!

2013. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
te vagy az schupkégel? :D
2013. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
70%
Nagyon király az elméleted. Ezen a forró nyári estén éppen a hóesésről ábrándoztam. Hála neked, beleszőhettem a párhuzamos univerzumokat a fantáziálgatásba! :)
2013. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
úgy látom mindenki okozhat még meglepetést .. mindenki másban hisz,ha te éppen ezt az elméleted tartod fenn akkor állj ki mellette majd idővel rájössz hogy ez nem így van ..(éld ki magad amég csak lehet)fiatal vagy még ...
2013. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!