Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire számít híresnek Eric...

Mennyire számít híresnek Eric Clapton? Csak én gondolom hogy elfelejtette a köztudat?

Figyelt kérdés
19 vagyok, kb 2 éve hallottam egy számot a "Wonderful Tonight" ami megtetszett és elkezdtem érdeklődni ki írta ésatöbbi. a név nekem hogy Eric Clapton teljesen ismeretlen volt, nem mondott semmit. ahogy utánaolvasgattam rájöttem hogy egy elég híres embernek számít, ezt a számot is már '77-ben kiadták...és az aktív éveit '63-tól kezdte, szóval nem kis pályafutása volt/van nem tudom hogy csak Magyarország ennyire nem kíváncsi a lefutott(?) idősödő külföldi zenészekre, vagy csak azért nem hallottam róla mert fiatal vagyok nem tudom, mi lehet az oka hogy elvileg ilyen híres emberről alig hallani?
2009. okt. 23. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Eric Clapton legenda, es nem felejtettuk el. Csak a mai fiatalsag mas.


Meglatod majd 10-20 ev mulva te is, hogy majd vmi hasonlo kerdest feltesznek neten, hogy Ismeritek Phil Collinst? vagy hallottatok Michael Jacksont?:D


Mas korosztalynak jatszik o, de azert orulok hogy egy 19 eves is szereti:D

2009. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi, tényleg akkor csak a koromból fakadhat, sajnálom kicsit hogy sok híres emberkéről így lemaradtam..de majd biztos születnek míg eddig is
2009. okt. 23. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos kevesen "vevők" az igényes zenére. Slowhand (ez a beceneve) pedig az a jávából!
2009. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát "lassúkezű" miatt visszaléptem megint.Nekem a nagy kedvenc a "Layla".Viszont minden száma nagyon jó.
2009. okt. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem sokan ismerik körülöttem :)

Mellesleg szerintem a tears in Heaven a legeslegjobb!!

15/L

2010. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Shunshine of your love elég híres szám bár az cream de eric is tagja volt
2010. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az első válaszolóval teljesen egyetértek. Az én (egyik) kedvencem tőle: Change the world...
2010. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A Blind Faithel is, szerintem nagyon jó.

She's alright COCAINE.

2010. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!