Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeretik a török férfiak...

Miért szeretik a török férfiak annyira a magyar nőket?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen látom/hallom, hogy a törökök kedvelik a magyar nőket, sőt, van amelyik kifejezetten keresi is őket. Rendben van, hogy a nem vallásosak nem csak muszlim nőt vehetnek feleségül, de akkor is furcsa. Hiszen annyira más kultúra... Esetleg van itt olyan, akinek török származású férje van?
2013. aug. 4. 21:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdésem apropója, hogy jelenleg nálam is próbálkozik egy török-iráni származású fiatalember... És akinek elmeséltem, az első reakciója ez volt: A törökök szeretik a magyarokat. De ez a srác mintha tartana tőlem, amiért magyar vagyok. "Ismeretlen terepre tévedt", vagy ilyesmi.
2013. aug. 4. 21:22
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Azt láttam pár helyen a neten, hogy törökök testvéreinknek tartják magukat.

Ez egy kicsit ellentmondásos, mert ugye rengeteg szenvedést okoztak nekünk a történelemben. Vagy éppen emiatt kedvelnek minket? Vagy azért, mert sok "közös ügyünk" volt velük?

2013. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Mert könnyen kaphatóak a házasság előtti (sőt, az első randin megejtett) szexre, ellentétben a vallásos, vagy a családjuk megvetésétől tartó török hölgyekkel.
2013. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

A kérdés bonyolultabb.

A finnugor nyelvrokonság bizonyított, de a honfoglaló ősmagyarok csoportja több nép többé kevésbé összeolvadásából jött létre. Az ogur törökök hasonló életformát éltek az ugorokkal és egy besenyő csoport biztosan volt a honfoglalók között. A török időkben a kultúránk sok elemmel gyarapodott és egyik másik nagy alakja a történelmünknek szövetséget kötött a szultán birodalmával, aki valóban segíteni jött a Habsburgok ellen, csak ha már itt voltak a csapatai, itt is maradtak, feltehetőleg azért, hogy jobban meg tudjanak minket védeni.

:)

Mindezen túl a magyar lányok szépek, nekem is bejönnek, sőt, egész Európában is, nem csak a törököknél. Náluk szinte mindenki fekete hajú, a sok magyar barna, szőke lány, köztük a seszínű, a kettő közötti árnyalat magyar specialitás, persze, hogy tetszik nekik. Hiszen legendákat regélnek a magyar nők szépségéről és ez így is van.

Bizonyára Te sem vagy csúnya, ha egy válogatós török fiúnak megtetszettél, de azért vigyázz vele, náluk kissé szigorúbbak a szokások.

2013. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Azért biztosan van más magyarázat, mint hogy könnyebben kaphatóak a szexre... Még ha ez is benne van néhányuknál.

Tzolko, Te milyen nemzetiségű vagy, ha szabad kérdezni? :)

Egyébként én "magyar szemmel" nem vagyok szép, de a külföldiek nagyon láthatnak bennem valamit, mert folyamatosan próbálkozna valaki. :D (Londonban élek amúgy, ezt még megjegyezném.) Óvatos vagyok, vannak fenntartásaim, de ő eddig az első, aki szimpatikus, és csak azért nem akartam elhajtani, mert félig török...

2013. aug. 4. 21:56
 6/21 anonim ***** válasza:

A másik fele viszont iráni, és amennyire tudom, az is iszlám kultúra.

Bár nem vagyok benne teljesen biztos.


Azért előnyösebb lenne, ha félig valamilyen európai lenne.

2013. aug. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

Nincs nemzetiségem, nem tudok róla, egyszerűen magyar vagyok. Magas, barna, teljesen átlagos, jó kiállású, amit a sportnak köszönhetek, de sem ronda, sem jóképű, elég átlagos a fizimiskám, ellentétben a gyönyörű magyar lányokkal.

Ha már Londonban élsz, miért nem egy angollal próbálkozol?

2013. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, az irániak is muszlimok. De ő nem lehet nagyon vallásos, hiszen azok szóba sem állak nem muszlimmal, egyszerűen csak elveszik azt a muszlim nőt, akinek kiválasztották őket. Persze, ez még nem jelenti azt, hogy nincs meg benne az, ami a legtöbb törökben alapvetően ott van, főleg ha a szülei vallásos nevelést kaptak. Ebbe még nem mentünk bele, annyit tudok, hogy rajta kívül mindenki Iránban él, ő itt tanul. Nem hiányzik neki Irán, szeret itt lenni. 3 fiú és 3 lánytestvére van, közülük csak ő egyedül szingli.
2013. aug. 5. 10:38
 9/21 A kérdező kommentje:
Tzolko, most nem magunk ellen szeretnék beszélni, de ez a "maagyar lányok a legszebbek" csak valami tőlünk származó, elcsépelt közhely. Nálunk is vannak gyönyörűek, szépek, átlagosak, és kevésbé szépek is. Ahogy mindenhol máshol. Itt például rengeteg gyönyörű (nem magyar) lányt látni. Angollal azért nem próbálkozom, mert egy, nem értem mit mondanak, pedig elég jól beszélek angolul :D, kettő, nem is sok angol van errefelé. Meg vele sem én próbálkoztam, ő szólított meg az uszodában, úgy kezdtünk el ismerkedni. Aztán mint mondtam, nem hajtom el csak azért, mert félig török, ha egyszer szimpi. Majd kiderül.
2013. aug. 5. 10:43
 10/21 anonim ***** válasza:
35%

Hát, ha megtetszett, akkor nincs mit tenni.

Szép lány máshol is akad, mert újabban a magyar lányok külföldre mennek.

:)

Hazánkban éppen ezért fogyatkozik a számuk és lassan közeledünk a világ átlagához.

A legjobb nyelvlecke a csók és a szerelmes tanártól tanulhatsz meg a leghamarabb idegen nyelven, garantáltan ki van próbálva.

Azt tudtad, hogy a mohamedán nőknek nincs helyük a paradicsomban, mert ott vannak a derék moszlimoknak a hurik, akik elszórakoztatják őket?

2013. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!