Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeretik a török férfiak...

Miért szeretik a török férfiak annyira a magyar nőket?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen látom/hallom, hogy a törökök kedvelik a magyar nőket, sőt, van amelyik kifejezetten keresi is őket. Rendben van, hogy a nem vallásosak nem csak muszlim nőt vehetnek feleségül, de akkor is furcsa. Hiszen annyira más kultúra... Esetleg van itt olyan, akinek török származású férje van?
2013. aug. 4. 21:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

török-magyar lány vagyok Mo.-ról, és "belülről" látva a dolgot, azt mondom, hogy csak a nem-vallásos törökök keresik a külföldi lányokkal való kapcsolatot. Zömében azért, mert egy török lány általában vallásos, vagy ha ő maga nem, akkor a családja még az, és vele nem lehet olyan laza, nyugatias kapcsolatot kialakítani.


A török-magyar történelembe ne menjünk bele, mert semmi köze a témához. A törökök általában ukrán, orosz és magyar (esetleg bolgár) lányokat csíonek fel, mert ők könnyen megkaphatók. Egy angol, svéd, holland, stb., soha nem állna le egy törökkel, de a balkáni lányoknak ez nagyon tetszik, hogy fúúú török, és Ezel meg Süleyman, stb... Az ő felszedésükkel nincs annyi macera, és könnyen rá lehet őket venni, hogy utazzan le To.-ba.


De a tapasztalat azt mondja, hogy ők csak arra kellenek. az esetek 90%-ban soha nem lesznek bemutatva a fiú családjának. Egy kis futókaland, mielőtt a fiú elvesz egy erkölcsös vallásos török lányt.

2013. aug. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Én is ezt mondtam, de ez a lány annyira önhitt, hogy azt képzeli, ez a fiú majd szembeszáll az egész családjával, meg a saját neveltetésével, csak mert az illető mondott neki néhány tucatbókot, ő meg elhitte.
2013. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%

Na, a török lányokat csak hagyjuk. Fekete hajú csajom nem is volt, de görnyedt, kampósorrú, szőröslábú trampli deszka sem.

Úgy néznek ki a török csajok, mint akiknek megalszik a tej a szájukban.

Bezzeg a tüzes magyar lányok.

Hűha!

Az már valami...

2013. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Tzolko, téged nagyon becsaptak: [link]
2013. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%

Mi a szösz, hát orra, meg szája is van a török bigéknek?

Sose hittem volna!

Ha még dudái is vannak, akkor mást már alig kívánhat az ember...

2013. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Kedves török-magyar Lány, nem vonom kétségbe, amit írsz, de valamiért a Te szüleid is összeházasodtak, vagy együtt élnek, és lett legalább egy gyerekük. Ezzel nem azt akarom írni, hogy nincs igazad, hanem, hogy van kivétel. Nem állítom, hogy akit én megismertem az. Bár nem tudom, Neked Édesapád, vagy Édesanyád-e a török.
2013. aug. 6. 12:02
 17/21 A kérdező kommentje:
Kedves 12-es, örülök, hogy ilyen jól ismersz. :) Ezek szerint a tények ismertetése önteltség. :D Már ezt is tudom.
2013. aug. 6. 12:04
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Az én anyukám magyar, de már 6 éve élt muszlimként To.-ban, amikor megismerkedett apuval. Az iszlám szabályait betartva jártak jegyben és házasodtak össze. Nem volt előtte semmi... érted! :)


Egyébként nem szeretném, ha bárki azt hinné, hogy erkölcstelennek tartom a magyar lányokat. Egyszerűen csak ők más értékrend szerint élnek. De aok magyar barátnőm van, akik nem muszlimok, de erkölcsösebbek, mint némelyik török lány itt.

És sajnos rengeteg török lány is van, aki nagy ribi, mind viselkedésében, mint kinézetében.


Na meg azok a török fiúk sem piskóták, akik csak "arra" szednek fel külföldi lányokat. A normális török fiúknak családtagok vagy barátok ajánlanak megbízható lányt, vagy a mecsetben az imám hozza őket össze.


Szóval magyarban is és törökben is van jó és rossz. :)

2013. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Akkor ahogy kivettem az irományodból, Te Törökországban élsz. Amit leírtál, az sajnos kb.minden országra igaz, mármint hogy vannak ribik, meg normálisak. Én személy szerint az utolsóba tartozom, így hamar ki fog derülni a dolog, mivel ha hátsó szándéka van, és nem kapja meg, amit akar, le fog lépni. :D Mivel én csak hallomásból értesültem arról, milyenek a törökök, nem akartam elsőre ítélkezni. De az első pillanattól tele voltam (és még vagyok is) fenntartásokkal. Arra gondoltam, elmondom neki a fenntartásaim. Kulturáltan persze. Vagy legalábbis kipuhatolom, miért Európaival ismerkedik. Még ha nem is az igazat mondja, a reakcióból le fogom tudni szűrni a dolgokat. Hülye sem vagyok, pszichológiát is tanultam, non-verbális kommunikációban meg nagyon otthon vagyok. :D

Szóval hamar ki fog derülni, honnan fúj a szél.

2013. aug. 6. 18:43
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amit leírtam az a nagy átlagban jellemzi a törököket. De vannak, és tudok is kivételekről. Kivánom, hogy a te pasád is ilyen kivétel legyen. Ahogy írtad is, meg kell beszélni egyenesen, őszintén, tiszteletben tartva egymás kultúráját. Sok boldogságot kívánok neked!

2013. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!