Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeretik a török férfiak...

Miért szeretik a török férfiak annyira a magyar nőket?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen látom/hallom, hogy a törökök kedvelik a magyar nőket, sőt, van amelyik kifejezetten keresi is őket. Rendben van, hogy a nem vallásosak nem csak muszlim nőt vehetnek feleségül, de akkor is furcsa. Hiszen annyira más kultúra... Esetleg van itt olyan, akinek török származású férje van?
2013. aug. 4. 21:19
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Az lesz, beszélek vele, amint személyesen is beszélni tudunk. De még át kell gondolnom, mit mondjak. Akármilyen is, nem akarom megbántani. Még ha igazam van (én is abból indulok ki, amit itt sokan leírtak). A sok boldogság még messze van, mert nagyon az elején vagyunk az ismerkedésnek, de azért köszönöm! :) Nem tudom, lesz-e valami, vagy sem, minden esetre ezt az elején kell tisztázni. Én korrekt ember vagyok, elvárok ennyit magamtól.
2013. aug. 6. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!