Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hova érdemes...

Szerintetek hova érdemes adakozni? Olyan hely kellene, ahol értelmes célokra költik a pénzt, viszont a működési költség nem 80%-ot emészt fel, hanem a pénz el is jut a rászorulókhoz.

Figyelt kérdés

Ilyenek jutnak eszembe, mint pl. greenpeace, vöröskereszt.

Tudtok jó példákat?


2009. okt. 26. 15:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
72%

Állatmenhelyek! Ott mindig nagy szükség van a támogatásra!Szerencsétlen állatok nagyon rá vannak szorulva egy kis eledelhez, vagy esetleg télen fedett védett helyre! Nagyon sok menhely van Magyarországon. Én 2-vel vagyok kapcsolatban megadom az ő weboldal cimüket,mindig jol jön nekik bármilyen adomány!

[link]

[link]


"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan

kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

2009. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

A sok szegényt kellene az adományokkal támogatni és nem az állatmenhelyeket! Sok az árva gyerek is, ezért nem értem, hogy miért nem ezeket kell?

Ne értsétek félre, nekem is van kutyám, de az ember mégiscsak elsőbbséget élvez!

2009. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Baptista Szeretet Szolgálat,Karitas Egyesület., Máltai Szeretetszolgálat.De adakozhatsz közvetlenül is a rászorulóknak.

Ne az államenhelynek adakozz,hanem az éhező gyerekeknek.Az államenhelyeken ne tartsák az állatokat évekig,ha nem találnak gazdára.Az éhező gyerek fontosabb,mint egy gazdanélküli kutya.Az állakínzást én is elítélem,és helyeslem az érte járó büntetést,de eszembe sem jut fontosabbnak tartani,mint az embereket!.

2009. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Én már csak azért is az állatokat támogatnám, mert ők nem tudják megvédeni magukat és hamarabb ki fognak pusztulni, mint mi, akik már így is túlszaporodtunk!

Azonkívül, ha nem lenne ennyi bunkó ember, lehet másképp gondolnám, de ilyen az élet, nekem ez jutott.

Szíved joga, hogy a pénzed kinek adod!

2009. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Hajléktalanok, intézetek, kórházak, árvaházak...
2009. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Én is mindenképpen az állatokat támogatnám !!!Mindenkinek joga van eldönteni , hogy kin szeretne segíteni!Ők védtelenebbek mint bármilyen ember!!

Még hogy nem kell évekig életben tartani azokat a kutyákat akik nem kellenek senkinek? Akkor annyierővel a kidobott gyerekeket akiket nem fogad örökbe senki pár évig ,simán lehetne hagyni a fenébe!!Hihetetlenek vagytok!

Nem azt mondom ,hogy nem sajnálom a gyerekeket , de gondoskodjon róluk az aki vállalta hogy megszüli ...stb .stb.Persze rajtuk is kell segíteni!

Nem az állatoktól kell elfordulni... ők kicsivel sem jelentéktelenebbek ,mint egy ember!!

2009. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

gusztustalan, ha valaki azt írja, hogy ne xyz -nek adományozz.

Írja le mindenki a véleményét, de ne fúrja vele a másikat, és majd a kérdező eldönti kinek adja.


Amúgy én is az állatmenhelyeknek adományoznék.

2009. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

HAH-Hites Adakozók Hálózata.

Tutira szegényekhez megy a pénzed és nem a működési költségekre.

2009. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm most nagyon szívesen elfogadna egy kis segítséget. Nem régiben hagyta el a felesége egy másik férfiért. Így egyedül maradt, a gyereket is ritkán láthatja, és sajnos fiatalon rokkantnyugdíjasként nem nagyon tudja kifizetni a adósság állományait, ami most a nyakába szakadt. Arról nem is beszélve, hogy nem rég az intenzív osztályon kezelték. Aki tudna segíteni az kérem írjon privát üzenetet. Vagy az se gond, ha ide ír!
2009. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

a kutyusoknak. akármelyik kutyamenhely.

és ottmég aztis nagyon szívesen fogadják, ha pénz helyett állateledelt viszel. (aztmeg garantáltan nemhasználják másra..:D)

2009. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!