Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez normális viselkedés egy...

Ez normális viselkedés egy embernél?

Figyelt kérdés

Legszívesebben egész nap itthon lennék és zenét hallgatnék,olvasgatnék,könyvet írnék.Max néha elmennék kutyát sétáltatni.Semmi kedvem barátokkal lenni vagy ilyesmi.Nem vagyok kíváncsi az igazi világra,sőt félek is tőle.Az emberek sem érdekelnek különösebben.Én a saját világomban élek.Már előre félek az élettől,hogy milyen sokat kell még emberek között lennem,tanulnom stb.

ez lustaság vagy mi?


2009. okt. 27. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mi ez,de ÉLVEZD KI,AMÍG MEGTEHETED!!! Én is ezt a fajta életet szeretem,na most elkerültem kollégiumba (egyetem),hát hallod,maga a pokol az egész,mintha megölték volna a lelkem...
2009. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én jövőre megyek középsuliba,egy másik városba és bejárós leszek,pont emiatt, mert az emberek között borzalmasan érezném magam.Én egyedül szeretek lenni általában.
2009. okt. 27. 10:37
 3/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Ha nem hirtelen tört rád, hanem alapjáraton ilyen vagy akkor normális, sokan vagyunk így. Azért persze próbálj meg nyitottabb lenni, de ne aggódd agyon magad. Ezt a típust introvertáltnak (befelé fordulónak hívják) szemben az extrovertálttal, akik imádnak szerepelni, pofázni, stb.

A változás akkor indul el benned, ha ráérzel, hogy sok más embernek milyen nagy szüksége lenne rád, és ez (az adás, segítés, figyelem) neked is milyen örömet okozhatna.

2009. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy normális, de én is jobb szeretem a magányt. Igaz, én nem félek az emberektől, és gyakran vagyok emberi társaságban is, de jobban érzem magam egyedül. És elég sokat küzdök azért, hogy az életem fennmaradó részét egyedül tölthessem, távol az emberektől.
2009. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
www.thalassahaz.hu Kedd, első interjú! Ez biztos, hogy segít, de neked is akarnod kell, legalább egy kicsit az elején! Sok sikert!
2010. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!