Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnék olyan...

Hogyan változtathatnék olyan emberek nézetein, akik elkötelezik magukat egy bizonyos Csaba nevű személy mellett, aki ezzel úgymond "híveket" toboroz?

Figyelt kérdés
Régi ismerősök vagyunk Csabával, régen jó barátok voltunk, de ő elkezdte terjeszteni a saját nézeteit a világról. Nem mondanám hogy vallási nézetek, de ő azt gondolja magáról, hogy valami próféta és mostanra már híveket is szerzett magának. Ő ezt úgy hívja Mubut nézetek és saját magát tartja "Ősmubutnak". Nem értem mi történhetett vele. Mindenkinek ígérget különböző dolgokat, könnyű pénzkereseti lehetőségeket meg hasonlókat, az emberek pedig valami miatt mellé állnak. Már egész sok "híve" van, akiket szintén Mubutnak nevez. Ezeknek az embereknek szeretném felnyitni a szemét, hogy Csaba hazudik, átállítani őket az én oldalamra. Úgy értem, hogy én ez ellen a hülyeség ellen vagyok, mert tudom hogy semmi nem igaz belőle, de nem tudom hogyan lehetnének ezek az emberek az én "híveim". Én nem szeretnék ilyen nézeteket terjeszteni, csupán a "Mubut" ellen lenni.

2013. aug. 20. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
és hogy lehet valakiből Mubut?
2013. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én se tudom, azt se tudom mi az a Mubut, fogalmam sincs honnan találta ki vagy mi ez hát nagy hülyeség.
2013. aug. 20. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Azok az emberek, akik megeszik ezt a maszlagot, valahol meg is érdemlik, hogy hülyére vegyék őket...
2013. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha még azt sem tudod, hogy lesz valakiből Mubut, akkor honnan tudod, hogy nem igazi próféta? Jézust is alig vette valaki komolyan. egy halász, egy adószedó stb és slussz.
2013. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Én vagyok a világon az egyetlen és igaz Kuburi, akit Mabekur, a világmindenség mozgatója nevezett ki az emberiség vezetésének posztjára. Higgy bennem és kövess! Teljesítsd minden kívánságom, különben szörnyű haragom lesújt rád! Elárultam, miként lettem és az egyetlen és igaz Kuburi. Na, hiszel bennem?

Nem? Akkor hogy is van az a Jézusos szöveg?

2013. aug. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek a mubutok már többször is megaláztak engem, eltiportak, én pedig vissza fogok nekik vágni mubik lesznek mind!
2013. aug. 22. 14:17
 7/7 anonim válasza:
A Mubut klán kérlek szépen egy sima klán a Jedi Academy nevű játékban,semmi különös,nem ígérget Csaba senkinek semmit,egyéb hülyeségeket ne írj légyszíves!
2014. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!