Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktatok verseket, történetek...

Szoktatok verseket, történeteket írni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban rengeteget meséltem, a szüleim elkezdték az esti mesét, és én írtam belőle történeteket. Most dolgozom az első egész estés rajzfilmemen. :-)
2009. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Grat:)

Én is szoktam írni verseket,történeteket,sőt drámákat is.

2009. okt. 29. 22:09
 3/13 anonim válasza:
Van olyan pillanat, amikor mintha elkapna az ihlet és ösztönöz, hogy írjam le...:) Született így már pár vers :)
2009. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen, már gyerekkorom óta, akkoriban főleg verseket írtam, mostanában novellákat... tényleg, a drámáról jut eszembe :D most kell írnom egy mesejátékot is másodikos gyerekeknek mikulás-ünnepségre, amit eljátszhatnak... édesanyám kért meg rá, aki tanítónő
2009. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is szoktam.

Leírom ide az egyik legjobbat.!


Szerda este volt, mikor végetért az aerobik edzésem. Az öltözőben voltunk, már mindenki felötlözött, én még csak a cipőmet nem húztam fel. Mindenki elment haza, én egyedül maradtam ott. A saját cipőmet viszont nem találtam sehol. Viszont megpillantottam egy nagyon klassz rózsaszín darabot, gondoltam ha már nem tudom hol a cipőm felveszem ezt, és ebben megyek haza, úgyis annyira tetszik. fel is húztam a cipőt. Elindultam haza, mikor hazaértem, egy nagyon alacsony, kb 50-60 cm kislányt találtam a lakásban. nagyon kedves volt, játsztottuk és beszélgettünk.

Az én apukám nagyon erős és magas!- mondta a kislány.

Mosolyogtam. -Hány centi az apukád?-kérdeztem.

- hát..olyan 150 centi körül.- mondta a kislány.

Én ekkor kicsit gyanút fogtam, rossz érzés támadt fel bennem. nemsokára mondta a kislány, hogy hamarosan jön érte az apukája és elviszi, és engem is elvisz magával.

Még rosszabbul éreztem magam ennek hallatán. Végül valahogy tényleg ott termett az apja a lakásban, előszőr emberformája volt, de átváltozott űrlénnyé és azt mondta, hogy elvisz engem magával, és kiszedi a szerveimet amit azután hasznosítani fognak. Én ekkor pánikomban kirohantam a lakásból az utcára, és futottam ahogy a lábam bírta. Már azt hittem sikerült megmenekülnöm amikor hirtelen 3 kocsi hajtott utánam. Ekkor tudtam, nekem befellegzett. Megálltam és tűrtem hogy az űrlények betegyenek a kocsiba. Azt mondták, hiába akartam elmenekülni, egy chip van bennem, ami alapján bárhol megtalálnak. Megkérdeztem, hogy akkor most meg fognak ölni? Azt mondták igen, előtte elaltatnak, és utána fölvágnak és kiszedik minden létező szervemet. El is vittek a bázisukra. De ekkor jött a létező legrosszabb dolog ami csak jöhetett. Az egyik ufó megfogott letépte rólam a ruhát, és hátulról a magáévá tett. Közben körbenéztem, mindenhol a helyiségben, formalinba áztatott agyak, szemgolyók, lépek és májak, karok és lábak, izmok és csontok, tüdők, bőrők voltak mindenütt. iszonyúan féltem... Aztán hirtelen felébredtem, és nagyon örültem, hogy mindezt csak álmodtam!

2009. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
előző...ha részletesebben kidolgoznád, akkor jó lenne...az alapsztori érdekes, de ez olyan, mint egy vázlat...mintha nem lett volna elég időd kifejteni! részletezd jobban, több leírással, és akkor jó lesz!
2009. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sztem ezt tényleg csak álmodtad nem?
2009. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Régebben írtam egy csomó verset, mostanában már nem. És van egy-két történetem, amiket még nem fejeztem be.
2010. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Verset szoktam írni, de történetet nem,

Nagyin élvezem, mert kiteljesülhetek^^

2010. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nagyon *
2010. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!