Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek írni! (verseke...

Nagyon szeretek írni! (verseket, történeteket). Ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Nagyon- nagyon sok örömömet lelem az ilyesmiben. Meg persze olvasni is nagyon szeretek. Ez életem hobbija 7-8 éves korom óta. Ebben lelek igazi örömet. Ez nagyon ritka dolog? Mert egy ilyen osztály/évfolyamtársam sincsen.

14/l


2010. jan. 25. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan ritka dolog, csak nem is mindig verik nagy dobra az emberek. Lehet, hogy ezért nem tudsz ilyen osztálytársadról.
2010. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sajnos manapság minden 5. tinilány és minden 15. fiú azt csinálja amit te... nincs ebben semmi különleges...mindenkinek a saját hobbija tetszik, ezzel nem lehet és nem is kell felvágnod


(majd max akkor lesz különleges, amit csinálsz, ha megjelenik az első versesköteted és nem te fogod felvásárolni az összeset)

2010. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, már két regényt is írtam. Meg jópár verset, novellát, mesét.

L16

2010. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!